Möödunud neljapäeval, 21. septembril toimusid Kuusalu saadionil Harjumaa koolidevahelised meistrivõistlused staadioniteatejooksudes, kus Kindluse Kooli õpilased saavutasid häid tulemusi.
5. klasside arvestuses saavutasid meie tüdrukud Adeele, Loore Maria, Theresa ja Elza Estere 4 x 400 m teatejooksus II koha!
5. klasside arvestuses saavutasid Adeele, Loore Maria, Grit Scarlet, Theresa, Elza Estere, Hugo, Hugo, Morten, Kristofer ja Herman 10 x 55 m pendelteatejooksus III koha!
4. kohad saavutati 5. klasside tüdrukute 4 x 50 m jooksus, 5. klasside poiste 4 x 400 m jooksus ning 6.-7. klasside poiste ja tüdrukute pendelteatejooksus. Hästi esindasid kooli ka 6.-9. klassi õpilased!
Palju, palju õnne meie tublidele välejalgadele, oleme väga uhked! Suur aitäh ka kehalise kasvatuse õpetaja Dmitrile, kes võistlusel lapsi juhendas!