Kindluse Kooli vastuvõtt

Kindluse Koolis saab 2020/2021 alustada õppimist 1.- 6. klassis.

1.klassi koolikoha määramine 2020/2021 õppeaastaks:

Kindluse Kooli 1. klasside komplekteerimisega ehk õpilaste nelja 1. klassi jagamisega tegeleb meie õppejuht Maris Laanela. Klasside loomisel arvestame võimalusel maksimaalselt perede soove, mille taotlust esitades olete kirja pannud. Info klasside koosseisude kohta anname augustis, sest seni toimub koolide vahel liikumisi ning õpilaste nimekirjas sellest tekkivad muudatused tekivatad omakorda muudatused klasside nimekirjades. Seetõttu ei ole tänane ega ka juunikuine info 100% tõene ning meie soov on jagada infot, mis jääb kehtima.

2.- 6. klassi koolikoha määramine 2020/2021 õppeaastaks:
Teile, kes te olete esitanud koolikohataotluse Kindluse Kooli 2.-6. klassi, kinnitame, et kõik tänaseks koolikohataotluse esitanud saavad koha meie koolis ning kinnitame veel kord, et avame 1. – 6. klassid.

Teemaga seotud küsimused saatke, palun, meie õppejuhile Maris Laanela  e-posti aadressil maris.laanela@kindlusekool.ee

Edasine ajakava kooli registeerimiseks:

TERE TULEMAST! OOTAME TEID JUBA VÄGA!
ESITA TAOTLUS KINDLUSE KOOLI

KOGUKONNA TAGASISIDE

“Esimesed Kindluse kooli meeskonnaga liitunud õpetajad on sihikindlad, soojad ja säravate silmadega. Ma usun, et hea meeskond tõmbab ligi uusi häid liikmeid.”

KAJA TOOMLA, lapsevanem

“Kindluse Koolis usutakse, et õnnelik õpilane vajab ennekõike õnnelikku õpetajat ning kool peab olema lapsi inspireeriv kogukonna koostöös sündiv õppeasutus. Tänaseks on koostatud tugirühmad kooli arendamiseks ja kõik lapsevanemad saavad kooli loomisesse kaasa lüüa.”

PRIIT VIMBERG, lapsevanem