Kindluse Kooli ruumides alustab sügisel eelkool

2020 novembris alustab Kindluse Kooli ruumides tööd eelkool,

mida pakub teenusena MTÜ Kindluse Kool.

Eelkooli on oodatud lapsed, kes 1.oktoobriks on saanud 6-aastaseks.

• Rühm avatakse kui registreeritud on 14 last, ühe rühma suurus on kuni 16 last.
  • Eelkooli tunnid toimuvad kord nädalas ning üks tund kestab kuni 2 tundi. Eelkooli eesmärgiks on aidata lapsel koolieluga kohaneda, pere saab võimaluse koolieluga tutvuda ning vanemad saavad kindlustunnet lapse koolivalmiduse osas.
  • Õppetöö eelkooli ringis on tasuline, mis 2020/2021 õppeaastal on 45€.
  • Õppetöö kestab novembrist kuni 19. aprillini. Koolivaheaegadel ja riiklikel pühadel ringitegevust ei toimu.
  • Registreerimine 2020/2021 õppeaastaks kestab 21. augustini SIIN

*Kindluse Kooli ruumides töötava eelkooli läbimine ei taga sisse saamist Kindluse Koolis 1. klassi. Vastuvõttu reguleerib Rae vallavalitsuse määrus.

ESITA TAOTLUS EELKOOLI

KOGUKONNA TAGASISIDE

“Esimesed Kindluse kooli meeskonnaga liitunud õpetajad on sihikindlad, soojad ja säravate silmadega. Ma usun, et hea meeskond tõmbab ligi uusi häid liikmeid.”

KAJA TOOMLA, lapsevanem

“Kindluse Koolis usutakse, et õnnelik õpilane vajab ennekõike õnnelikku õpetajat ning kool peab olema lapsi inspireeriv kogukonna koostöös sündiv õppeasutus. Tänaseks on koostatud tugirühmad kooli arendamiseks ja kõik lapsevanemad saavad kooli loomisesse kaasa lüüa.”

PRIIT VIMBERG, lapsevanem