EELKOOL

Eelkooliealiste laste arendusringi eelregistreerimine 2024/2025. õppeaastaks on alanud!

Registreerimine: https://forms.gle/1LepFJjdAKzc5UGM9

Kindluse Kooli eelkooli viib läbi Kindluse Kooli MTÜ. Eelkooliealiste laste arengusringi õppekava 2023/2024 näete SIIN.

Eelkooliealiste laste arendusring toimub Kindluse Kooli ruumides koostöös Kindluse Kooli õpetajatega. Õppetegevuse eesmärgiks on aidata lapsel koolieluga kohaneda, kinnistada olemasolevaid teadmisi ja saada uusi, toetada last ümbritseva maailma mõistmisel läbi ainete lõimimise.

2023/2024 õppeaasta eelkooli õppetasu on 70 eurot kuus. Õppetasu sisaldab õppematerjalide kulu. Õppetasu tasutakse arve alusel Kindluse Kool MTÜ arveldusarvele EE212200221074946335.

Õppeperiood on oktoobri algusest aprilli lõpuni. Lõpupidu toimub mai alguses. Koolivaheaegadel ja riiklikel pühadel õppetegevust ei toimu. Koolimajja pääseb spordiväljaku poolt, eelkooli silt on uksel. Eelkoolitund toimub kolmapäeval või neljapäeval ajavahemikus 15.45 – 17.30.

Kooli tulles on mul kaasas:

★pinal (2 harilikku pliiatsit, 1 kogujaga teritaja, värvipliiatsid, käärid, liimipulk);

★vahetusjalanõud;

★väike amps ja veepudel.

Täpsemate küsimuste korral palume võtta ühendust aadressil eelkool@kindlusekool.ee.