MTÜ KINDLUSE KOOL

MTÜ Kindluse Kool sai alguse 2020. aastal lastevanemate soovist aidata kaasa kogukonna hariduse arengusse. MTÜ eesmärk on toetada õpetajate ja õpilaste heaolu ning arengut.

Vabatahtlikest kogukonnaliikmetest koosnev ühing viib läbi eelkooli, toetab õppevahendite (näiteks suusavarustuse ja päevikute) soetamist, aitab mitmekesistada õpikeskkonda ja huviharidust, tunnustab ja tänab õpetajaid ning õpilasi, aitab koolil korraldada üritusi ja viib ellu muid kogukonnast välja kasvanud ideid. Kindluse Kooli MTÜ on oluline osa kogukonna südamest!

Toeta kooli ja MTÜ tegevust!

Soovime toetada ideid ja projekte, mida koolil endal ei ole võimalik rahastada või mille puhul ei jätku pedagoogilisel personalil piisavalt ressursse, et erinevaid projekte ellu viia. Igal kogukonna liikmel on võimalik ka ise kaasa aidata nii aja, ideede kui rahaga.

Kingi aega

• Liitu vabatahtlike liikmetega, et ellu viia innustavaid projekte.
    • Osale igakuistel koosolekutel ja mõttetalgutel.
    • Täpsema info saamiseks ja oma soovist kirjuta aadressil kindlusekoolmtu@gmail.com. Samuti võid helistada numbril 5267656 (Eger).

Kingi ideid!

Jaga ideid projektidest, mida Kindluse Kooli MTÜ võiks veel ära teha. Kirjuta meile aadressil kindlusekoolmtu@gmail.com.

Kingi raha!

Selleks, et saaksime kooli parimal võimalikul viisil toetada, on iga kogukonna liikme rahaline toetus ääretult oluline! Oleme ütlemata tänulikud iga rahalise kingituse eest, et viia ellu uuenduslikke ideid, osta kõikvõimalikke puuduolevaid vahendeid ning luua nii õpetajatele kui õpilastele tunnustamise võimalused.

Kindluse Koolile tehtud makseid vahendab Maksekeskus AS. Palume tutvuda privaatsuspoliitikaga siin.

Tulevased projektid

Suusad – eesmärk soetada koolile erinevas suuruses murdmaasuusa varustust, et lastel, kellel ei ole suuski või kellel ei ole võimalust neid endale osta, saaksid sellest hoolimata koolis suusatada. Esimesed kokkulepped kooli ja kehalise õpetajatega on juba tehtud ning eesmärk on uue aasta hakul koolile esimesed suusad osta. Loe lähemalt suusapargi loomisest SIIT

Stipendium – loome stipendiumifondi ning tunnustamispõhimõtted tegusate õpetajate ning eeskujulike õpilaste arengu toetamiseks.

Tänuüritus – korraldame aasta üht olulisemat pidu, kus täname ja tunnustame kõiki aktiivseid kogukonna liikmeid.

Kindluse Kooli MTÜ liikmed

Kristi Anderson