Kindluse Kool on kogukonna süda.

Õppe- ja kasvatustegevuse aluseks on tõenduspõhine õpilaste loovuse, ettevõtlikkuse, enesejuhtimise ja koostöövõime arendamine ja toetamine.

Kindluse Kool avab oma koolimaja uksed 1. septembril 2020
1.-6. klassidele.

• Juba sel 2019/2020 õppeaastal töötavad 3 Kindluse Kooli õpetajat Kristiina Suigusaar, Maris Laanela ja Maris Süld I klasside klassiõpetajatena Järveküla Koolis.

• Meie 3 õpetajat liiguvad järgmisel õppeaastal Kindluse Kooli. Loodame, et täna I klassides õppivad lapsed tulevad oma klassiõpetajatega Kindluse Kooli kaasa ning neist saavad seal uue kooli II klassi õpilased.

• Kindluse Koolis töötab täna koolijuht Annika Räim ning alates  2020 jaanuarist liitub põhimeeskonnaga õppejuht. 2020 I kvartalis alustame ka õpetajate ja teiste koolitöötajate otsinguid.

• Kooli loomisesse panustavad aktiivselt vabatahtlikud, kelle seas on nii tänaseid ja tulevasi Kindluse Kooli peresid, potentsiaalseid töötajaid ja innukaid kogukonnaliikmeid.

• Kindluse Kool võtab 2020/2021 õppeaastaks vastu õpilasi I-VI klassidesse.

Kooli vastuvõtt

MEIE KOOLI ERIPÄRAD