Kindluse Kooli õpilane kannab igapäevaselt Kindluse Kooli logoga riietusesemeid.

TELLI KOOLIVORM SIIT
  • Kindluse Kooli õpilane kannab igapäevaselt Kindluse Kooli jaoks valmistatud Kindluse Kooli logoga riietusesemeid.

• Koolis on õpilane alati puhtalt ning korrektselt riides.

• Kindluse Kooli õpilane valib igapäevaselt kandmiseks vähemalt 1 riideeseme järgmiste võimaluste seast:

• polosärk (valikus lühike ja pikk varrukas)
    • vest
    • pihikseelik
    • pusa
    • T-särk
    • kleit
    • kardigan
  • Kindluse Kooli tekkel on väga tore aksessuaar, millega näidata ühtekuuluvustunnet ja austust kooli vastu. Tekli ostmine ega kandmine ei ole kohustuslik.

• Koolis sobivad koolivormiga koos kandmiseks ühevärvilised, puhtad ja terved püksid ja seelikud nii teksasest kui ka teistest kangastest.

• Pidulike sündmuste puhul kannab Kindluse Kooli õpilane pidulikku riietust, mis on värvikombinatsioonis must ja valge või tumesinine ja valge. Piduliku riietuse komplekti sobib kooli logoga vest, kardigan, pihikseelik. Samuti võib pidulikku riietust täiendada mõne Kindluse Kooli aksessuaariga:  lehv, kikilehv, lips.

• Kindluse Kooli õpilane ei kanna liiga silmatorkavaid ehteid, keha paljastavat riietust ega suurte piltide ja mustritega riideid.

• Koolis kantakse vahetusjalatseid. Vahetusjalatsiteks ei sobi liikumistunnis ja väljaspool kooli trennides kasutuses olevad spordijalatsid ega saapad. Õpilane jätab oma üleriided garderoobi.

• Kindluse Kool teeb koostööd koolivormi tootjaga “Swiiter” (Unifashion OÜ). Koolivormi saab tellida e-poest SIIN.
    Swiiter pakub oma e-poes mugavat võimalust osta lisaks koolivormile ka kvaliteetseid lisatooteid: triiksärke, ühevärvilisi pükse, koolikotte.

• Lae alla Kindluse Kooli koolivormi statuut SIIT

TELLI KOOLIVORM SIIT