Kindluse Kooli õpilane kannab igapäevaselt Kindluse Kooli logoga riietusesemeid.

10.05 kuni 20.06 toimub kindluse.swiiter.ee e-poes koolivormi ettetellimine 1.septembriks.
Kättesaamise viisiks saab valida:

• Itella pakiautomaat
  • Omniva pakiautomaat
  • Unifashion kontor Madara 25, Tallinn (20.08 kuni 26.08)
  • Müügipäev koolis kohapeal augusti lõpus

Ettetellimine garanteerib soovitud tooted kooliaasta alguses.
Hetkel laos olevad tooted võivad, aga ei pruugi jõuda tellijateni varem kui augusti teises pooles.
Küsimuste korral võtta julgelt ühendust swiiter@unifashion.ee või telefonil 514 7204.

TELLI KOOLIVORM SWIITRIST

Alanud on koolivormi ettetellimine Serenilt, mis kestab 20-nda juunini 2022!

Sereni koolivormi elemente saab tellida terve aasta jooksul.
Uue õppeaasta alguseks soovitame tellida soovitud tooted ette – nii tagate endale kohe õppeaasta
alguseks meelepärased rõivad, õiges suuruses ning värvivalikus.

Tellitu postitatakse valitud pakiautomaati tellimuse valmides või hiljemalt augusti kuu lõpus.
Võimalus on peredele koolivorm üle anda ka augustis toimuval perepäeval.

Mida varem koolivormi tellid, seda kindlamalt seda septembris kannad!

TELLI KOOLIVORM SERENIST
  • Kindluse Kooli õpilane kannab igapäevaselt Kindluse Kooli jaoks valmistatud Kindluse Kooli logoga riietusesemeid.

• Koolis on õpilane alati puhtalt ning korrektselt riides.

• Kindluse Kooli õpilane valib igapäevaselt kandmiseks vähemalt 1 riideeseme järgmiste võimaluste seast:

• polosärk (valikus lühike ja pikk varrukas)
    • vest
    • pihikseelik
    • pusa
    • T-särk
    • kleit
    • kardigan
  • Kindluse Kooli õpilane kannab kooli logoga riideeset nii, et see on nähtav. Näiteks: Kooli T-särk või polosärk kooli logota pusa või kampsuni all, ei ole koolivormi kandmisega võrdustatud.

• Kindluse Kooli tekkel on väga tore aksessuaar, millega näidata ühtekuuluvustunnet ja austust kooli vastu. Tekli ostmine ega kandmine ei ole kohustuslik.

• Koolis sobivad koolivormiga koos kandmiseks ühevärvilised, puhtad ja terved püksid ja seelikud nii teksasest kui ka teistest kangastest. Kapuutsiga riideesemeid õpilane ei kanna.

• Pidulike sündmuste puhul kannab Kindluse Kooli õpilane pidulikku riietust, mis on värvikombinatsioonis must ja valge või tumesinine ja valge. Piduliku riietuse komplekti sobib kooli logoga vest, kardigan, pihikseelik. Samuti võib pidulikku riietust täiendada mõne Kindluse Kooli aksessuaariga:  lehv, kikilehv, lips.

• Kindluse Kooli õpilane ei kanna liiga silmatorkavaid ehteid, keha paljastavat riietust ega suurte piltide ja mustritega riideid.

• Koolis kantakse vahetusjalatseid. Vahetusjalatsiteks ei sobi liikumistunnis ja väljaspool kooli trennides kasutuses olevad spordijalatsid ega saapad. Õpilane jätab oma üleriided garderoobi.

• Kindluse Kool teeb koostööd 2 koolivormi tootjaga:

1. “Swiiter” (Unifashion OÜ). Koolivormi saab tellida e-poest: https://kindluse.swiiter.ee/

2. “Seren” (Seren OÜ). Koolivormi saab tellida e-poest: https://seren.ee/tootekategooria/koolivorm/kindluse-kool/

• Lae alla Kindluse Kooli koolivormi statuut SIIT