Kindluse Kooli õpilane kannab igapäevaselt Kindluse Kooli logoga riietusesemeid.

Koolivormi tellimine toimub 2.-19. juunini 2020. Kõik 19. juuniks esitatud tellimused saab kätte augusti lõpus.
Kooli kardigani saab tellida kuni 31. augustini ning kardiganide tellimused saavad valmis novembris.

TELLI KOOLIVORM SIIT
  • Kindluse Kooli õpilane kannab igapäevaselt Kindluse Kooli jaoks valmistatud Kindluse Kooli logoga riietusesemeid.

• Koolis on õpilane alati puhtalt ning korrektselt riides.

• Kindluse Kooli õpilane valib igapäevaselt kandmiseks vähemalt 1 riideeseme järgmiste võimaluste seast:

• polosärk (valikus lühike ja pikk varrukas)
    • vest
    • pihikseelik
    • pusa
    • T-särk
    • kardigan (ettetellimine kuni 31.08.2020; kätte saamine novembris 2020)
  • Kindluse Kooli tekkel on väga tore aksessuaar, millega näidata ühtekuuluvustunnet ja austust kooli vastu. Tekli ostmine ega kandmine ei ole kohustuslik.

• Koolis sobivad koolivormiga koos kandmiseks ühevärvilised, puhtad ja terved püksid ja seelikud nii teksasest kui ka teistest kangastest.

• Pidulike sündmuste puhul kannab Kindluse Kooli õpilane pidulikku riietust, mis on värvikombinatsioonis must ja valge või tumesinine ja valge. Piduliku riietuse komplekti sobib kooli logoga vest, kardigan, pihikseelik. Samuti võib pidulikku riietust täiendada mõne Kindluse Kooli aksessuaariga:  lehv, kikilehv, lips.

• Kindluse Kooli õpilane ei kanna liiga silmatorkavaid ehteid, keha paljastavat riietust ega suurte piltide ja mustritega riideid.

• Koolis kantakse vahetusjalatseid. Vahetusjalatsiteks ei sobi liikumistunnis ja väljaspool kooli trennides kasutuses olevad spordijalatsid ega saapad. Õpilane jätab oma üleriided garderoobi.

• Kindluse Kool teeb koostööd koolivormi tootjaga “Swiiter” (Unifashion OÜ). Koolivormi saab tellida e-poest SIIN.
    Swiiter pakub oma e-poes mugavat võimalust osta lisaks koolivormile ka kvaliteetseid lisatooteid: triiksärke, ühevärvilisi pükse, koolikotte.

• Koolivormi tellimine toimub 2.-19. juunini 2020. Kõik 19. juuniks esitatud tellimused saab kätte augusti viimasel nädalal, mil toimub Kindluse Kooli õppeaasta alguse kogunemine. Kogunemisel saab kätte tellitud tooted ning müüakse ka laos olevaid tooteid.

• Lae alla Kindluse Kooli koolivormi statuut SIIT

TELLI KOOLIVORM SIIT