KINDLUSE KOOLI KOOLIVORMI STATUUT

Kindluse Kooli õpilane kannab igapäevaselt Kindluse Kooli jaoks valmistatud Kindluse Kooli logoga riietusesemeid.

Koolis on õpilane alati puhtalt ning korrektselt riides.

Kindluse Kooli õpilane valib igapäevaselt kandmiseks vähemalt üks riideeseme järgmiste võimaluste seast:
* polosärk (valikus lühike ja pikk varrukas)
* vest
* pihikseelik
* pusa
* T-särk
* kardigan
* kleit

Õpilane kannab kooli logoga riideeset nii, et see on nähtav. Näiteks kooli T-särk või polosärk kooli logota pusa või kampsuni all ei ole koolivormi kandmisega võrdustatud.

Kindluse Kooli tekkel on väga hea aksessuaar, millega näidata ühtekuuluvustunnet ja austust kooli vastu. Tekli ostmine ega kandmine ei ole kohustuslik.

Koolis sobivad koolivormiga koos kandmiseks ühevärvilised, puhtad ja terved püksid ja seelikud nii teksasest kui ka teistest kangastest. Kapuutsiga riideesemeid õpilane ei kanna.

Pidulike sündmuste puhul kannab Kindluse Kooli õpilane pidulikku riietust, mille komplekti sobib kooli logoga vest, kardigan, pihikseelik ja roheline kleit. Samuti võib pidulik riietus olla mõni muu must-valge või tumesinine-valge värvikombinatsioonis riietus. Pidulikku riietust võib täiendada ka mõne Kindluse Kooli aksessuaariga: lehv, kikilehv ja -lips, seotav lips.

Kindluse Kooli õpilane ei kanna liiga silmatorkavaid ehteid, keha paljastavat riietust ega suurte piltide ja mustritega riideid.

Koolis kantakse vahetusjalatseid. Vahetusjalatsiteks ei sobi liikumistunnis ja väljaspool kooli trennides kasutuses olevad spordijalatsid ega saapad.

Oma üleriided ja välisjalanõud jätab õpilane garderoobi.

Koolivormi statuuti saad lugeda ka siin.

KINDLUSE KOOLIL ON KAKS KOOSTÖÖPARTNERIT, KELLE KÄEST ON VÕIMALIK KOOLIVORMI TELLIDA: SWIITER JA SEREN. TÄPSEM INFO ALLPOOL.

SWIITER

Kättesaamise viisiks saab valida:

• Itella pakiautomaat
  • Omniva pakiautomaat
  • Unifashion kontor Madara 25, Tallinn (20.08 kuni 26.08)
  • Müügipäev koolis kohapeal augusti lõpus (perepäev toimub 29.08.2023 kell 16.00-19.00)

Ettetellimine garanteerib soovitud tooted kooliaasta alguses.
Hetkel laos olevad tooted võivad, aga ei pruugi jõuda tellijateni varem kui augusti teises pooles.
Küsimuste korral võtta julgelt ühendust swiiter@unifashion.ee või telefonil 514 7204.

TELLI KOOLIVORM SWIITRIST

SEREN

Sereni koolivormi elemente saab tellida terve aasta jooksul.
Uue õppeaasta alguseks soovitame tellida soovitud tooted ette – nii tagate endale kohe õppeaasta
alguseks meelepärased rõivad, õiges suuruses ning värvivalikus.

Tellitu postitatakse valitud pakiautomaati tellimuse valmides või hiljemalt augusti kuu lõpus.
Võimalus on peredele koolivorm üle anda ka augusti lõpus toimuval perepäeval.

Mida varem koolivormi tellid, seda kindlamalt seda septembris kannad!

TELLI KOOLIVORM SERENIST