Usume, et parim kool lastele on see,
kus töötab õnnelik õpetaja.

MEIE VÄÄRTUSED

VABAD TÖÖ- JA PRAKTIKAKOHAD

KLASSIÕPETAJA JA ERIKLASSI ÕPETAJA

AINEÕPETAJAD

ÕPIABI ÕPETAJA

VÕÕRKEELTE ÕPETAJAD

LOGOPEED

MEIE HÜVED

Iga tiimiliige loeb!

• Teosta oma unistus olla meisterõpetaja. Pakume sulle akadeemilist vabadust ja üldõpetuse raame. Tee projekte, loo õppematerjale, õpi õues või laua all! Meie juures saad olla unistuste õpetaja.

• Väärtustame sinu vaba aega. Meie koosolekud on sisutihedad ja kompaktsed. Planeerime õppeaasta pikalt ette, teame, et õpetaja soovib mõnel koolivaheajal ka end välja magada.

• Meil on äge seltskond. Särasilmsed kolleegid, kes kõik soovivad koolis ja lastega tööd teha, aitavad ja toetavad sind igal sammul. Me algatame ja viime ellu oma ägedaid ideid.

• Meie igapäevane elu on põnev. Pea iga nädal toimub koolis midagi huvitavat. Mõnikord saad kooli tulla superkangelase või lausa nõiana. Meie meeskonnaüritustel saab end proovile panna sportlikult või lihtsalt vaimu turgutada. Igapäevase põnevuse keskel saad olla elude muutja. Saad olla see õpetaja, kes jääb lapsepõlvest meelde kui MINU ÕPETAJA.

• Kaasaegne õpiruum. Meil on igas klassiruumis dokumendikaamerad, head projektorid ja puutetundlikud tahvlid. Mõnesammulise jalutuskäigu kaugusel on tahvel- ja sülearvutite kapid. Oleme majas, mis on vaid 2 aastat vana, kogu ümbritsev keskkond on uus.