Info uutele peredele

2021/2022 õppeaasta on kohe algamas. Siit leiad olulised punktid, mida enne õppeaasta algust kindlasti teadma pead:

  • Palun loo lapsevanemana endale Stuudiumisse konto, sest mentor ja koolimeeskond suhtleb Sinuga just seda kanalit pidi. Stuudium on õpilase e-päevik, kuid ka väga oluline suhtluskanal kooli ja kodu vahel.

  • 25. augustil toimub Kindluse Kooli peredele mõeldud õppeaasta avakohtumine, kus mentor kohtub oma õpigrupiga ja jagab esmast olulist infot.  Sellekohase täpsema info saadab mentor Stuudiumi kaudu.

  • 25. augustil, kohtudes mentoriga, saad teada, mida kooliaastaks vaja soetada on. Kiirustama ei pea, asju saate soetada kahe esimese septembri nädala jooksul.

  • Kindluse Koolil on oma päevik. Uutele õpilastele kingib päeviku kool. Teise õppeaasta õpilastele jagab päeviku kätte saamise kohta infot mentor.

Soovid lugeda Kindluse Kooli uudiseid või tulla meie kooli õpetajaks? Kirjuta meile!

KONTAKT