Info uutele peredele

Kui oled teada saanud, et Sinu laps asub õppima Kindluse Koolis, aitab Sind just alljärgnev info.

1. Õpilasi hakkame klassidesse jaotama augusti teisest poolest. Siis on teada Kindluse Kooli 1. klassides õppima asuvate õpilaste terviknimekiri.

Augusti teises pooles võtab kool kõikide peredega ühendust ning annab teada, millal toimub kohtumisõhtu õpetajaga. Tegu ei ole kohustusliku üritusega, vaid pigem võimalus enne kooliaasta algust näha õpiruumi, õpetajat, luua esimesed kontaktid. Kui sel päeval kooli tulla ei saa, ärge kindlasti muretsege. Kooliaasta algab 01.09. Ole hea, vali sel päeval pidulik riietus vastavalt meie koolivormi statuudile.

2. Mõned olulised tähelepanekud:

•  Palume lapsel jõuda kooli hiljemalt  8.20, esimene õppetegevus algab  kell 8.30. Päevakava on leitav kooli kodulehelt
  • Pikapäevarühma saab registreerida ARNO süsteemis. Pikapäevarühm on avatud 1.-3. klassi õpilastele E – N kuni 15.00 ning R kuni 14.00.
  • Koolis kantakse vahetusjalanõusid.
  • Hea tava kohaselt kannavad koolis õpilased iga päev nähtaval kohal vähemalt  ühte koolivormieset.  Koolivormiesemete kohta leiad infot SIIT.
  • Palume kõikidele esemetele lapse nimi peale panna (jalanõud, spordiriided, koolivormiriided, joped, pinalid jne).
  • Koolipäeva sees on lapse mobiiltelefon hääletult koolikotis.
  • Kõik õppe- ja kasvatustööga seotud  infovahetus toimub läbi  Stuudiumi
  • Kindluse Koolil on välja töötatud oma päevik. Esimese aasta õpilasele kingib päeviku kool.
  • Õppeaasta alguses toimub õpikute kilekaante müük veebi teel ja info on septembri alguses kooli kodulehelt leitav.
  • Vajalikud õpikud ning tööraamatud saavad lapsed endale septembri esimesel nädalal. Kahe esimese nädala jooksul palume, et õpikutele saaksid ümber kilekaaned või tugevam paber.

Õpilaspileteid palume tellida SIIT.

3. Õppetöö kohta leiad infot meie kodulehelt: kindlusekool.ee – koolielu  – õppetöö. Sealt saad valida Sind huvitava alamteema.