Info uutele peredele

2021/2022 õppeaasta on kohe algamas. Siit leiad olulised punktid, mida enne õppeaasta algust kindlasti teadma pead:

• Palun loo lapsevanemana endale Stuudiumisse konto, sest mentor ja koolimeeskond suhtleb Sinuga just seda kanalit pidi. Stuudium on õpilase e-päevik, kuid ka väga oluline suhtluskanal kooli ja kodu vahel.

• 25. augustil toimub Kindluse Kooli peredele mõeldud õppeaasta avakohtumine, kus mentor kohtub oma õpigrupiga ja jagab esmast olulist infot.  Sellekohase täpsema info saadab mentor Stuudiumi kaudu.

• 25. augustil, kohtudes mentoriga, saad teada, mida kooliaastaks vaja soetada on. Kiirustama ei pea, asju saate soetada kahe esimese septembri nädala jooksul.

• Kindluse Koolil on oma päevik. Uutele õpilastele kingib päeviku kool. Teise õppeaasta õpilastele jagab päeviku kätte saamise kohta infot mentor.