Bussiga Kindluse Kooli!

Kogu Rae valla siseliine ja ka muu ühistranspordi koondinfo leitav Rae valla lehelt.

Kindluse Kooli teenindavad järgmised bussiliinid:

Rae valla siseliinid – KOOLIPÕLLU peatus:
R1 (pealelõunal)
R7 (hommikul / pealelõunal)
R9 (pealelõunal)
R10 (hommikul)

Maakonna avalik bussiliin – VAHEPERE TEE* peatus:
162 Tallinn (Peetri – Järveküla – Uuesalu – Järveküla – Peetri – Tallinn)

* Alates 26.09.2022 teenindatakse liini R10 kahe bussiga. Kuna liini koormus on suur, siis edaspidi sõidab kaks bussi ühes ajas ja mõlemad bussid peatuvad kõikides peatustes. Sõiduõiguse saamiseks tuleb kõikidel sõitjatel oma sisenemine bussi registreerida kas isikustatud ühiskaardi, õpilaspiletiga  või küsida bussijuhilt 0-eurone paberpilet.

* 25.09.20 seisuga on Vahepere tee peatus füüsiliselt tähistatud veel Kindluse bussipeatusena. MTÜ Põhja-Eesti Ühistranspordikeskus lubas peagi bussipeatuse ümber nimetada.

NB!
• Rae vallas saavad tasuta sõita vaid need reisijad, kes valideerivad oma sõiduõiguse.
• Koolilapsed saavad bussipileti valideerida kas isikustatud ühiskaardiga või elektroonilise õpilaspiletiga, mis on vastava süsteemiga ühendatud.

Alates 23.11 toimub bussidesse sisenemine ja väljumine ainult liiklusmärgiga 541a (ühistranspordi peatus) tähistatud peatuskohtades.

KAART