Bussiga Kindluse Kooli!

Perioodil 25.aprill kuni 01.mai on Rae siseliinidel R1, R2, R3, R4, R5, R7, R9, R10, R11, R12, S13 teenuse osutamine peatatud.

Kogu Rae valla siseliine ja ka muu ühistranspordi koondinfo leitav Rae valla lehelt.

Kindluse Kooli teenindavad järgmised bussiliinid:

Rae valla siseliinid – KOOLIPÕLLU peatus:
R1 (pealelõunal)
R7 (hommikul / pealelõunal)
R9 (pealelõunal)
R10 (hommikul)

Maakonna avalik bussiliin – VAHEPERE TEE* peatus:
162 Tallinn (Peetri – Järveküla – Uuesalu – Järveküla – Peetri – Tallinn)

* 25.09.20 seisuga on Vahepere tee peatus füüsiliselt tähistatud veel Kindluse bussipeatusena. MTÜ Põhja-Eesti Ühistranspordikeskus lubas peagi bussipeatuse ümber nimetada.

NB!
• Rae vallas saavad tasuta sõita vaid need reisijad, kes valideerivad oma sõiduõiguse.
• Koolilapsed saavad bussipileti valideerida kas isikustatud ühiskaardiga või elektroonilise õpilaspiletiga, mis on vastava süsteemiga ühendatud.

Alates 23.11 toimub bussidesse sisenemine ja väljumine ainult liiklusmärgiga 541a (ühistranspordi peatus) tähistatud peatuskohtades.

KAART