Bussiga Kindluse Kooli!

Kogu Rae valla siseliine ja ka muu ühistranspordi koondinfo on leitav Rae valla lehelt ja siin.

Alates 4.03.2024 kehtivad siseliinide sõiduplaanid

NB! Rae valla siseliini R10 muudatus alates 04.03.2024

Kindluse kool teenindavad liinid R7, R7A, R9, R10, R6 ja R14.

Maakonna avalik bussiliin – Kindluse peatus:
162 Tallinn (Peetri – Järveküla – Uuesalu – Järveküla – Peetri – Tallinn)

* Alates 28.11.2022 – liin R7 peatusest Rõõla tee kell 7.50 väljuv buss lõpetab peatuste Tammi ja Nurme teenindamise. Liin R7A alustab kell 7.59 peatusest Nurme ja alates peatusest Talipihlaka sõidab samal liikumistee mis liin R7.

* Alates 26.09.2022 teenindatakse liini R10 kahe bussiga. Kuna liini koormus on suur, siis edaspidi sõidab kaks bussi ühes ajas ja mõlemad bussid peatuvad kõikides peatustes. Sõiduõiguse saamiseks tuleb kõikidel sõitjatel oma sisenemine bussi registreerida kas isikustatud ühiskaardi, õpilaspiletiga või küsida bussijuhilt 0-eurone paberpilet.

NB!

• Rae vallas saavad tasuta sõita vaid need reisijad, kes valideerivad oma sõiduõiguse.
• Koolilapsed saavad bussipileti valideerida kas isikustatud ühiskaardiga või elektroonilise õpilaspiletiga, mis on vastava süsteemiga ühendatud.

Alates 23.11 toimub bussidesse sisenemine ja väljumine ainult liiklusmärgiga 541a (ühistranspordi peatus) tähistatud peatuskohtades.