21. mail toimus Jüri Gümnaasiumis Rae valla 8. klasside loovtööde konverents, kus osalesid meie 8. õpigrupi õpilased Oskar ja Natali oma loovtöödega! Oleme väga uhked, et nende mõlema tööd said ka auhinnatud konverentsi žürii poolt!

✨ Parim esitus – minifirma Posterize Visual – Natali Krist, Konrad Toom, Johan Kinks
✨ Parim uurimus – Eelajaloolistest loomadest skulptuuride valmistamine – Oskar Kenk
Palju, palju õnne teile! Oleme teie üle väga uhked! Õnnesoovid ka loovtööde juhendajatele Geidile, Karinile ja Kairele! Täname Oskari ema Helenit toetuse ja fotode eest!
NB! Oskari eelajalooliste loomade skulptuuride näitus oli teadusnädala raames ka Kindluse Koolis eksponeeritud ning see sai väga positiivse tagasiside osaliseks! Õpilastele tõesti väga meeldisid Oskari valmistatud skulptuurid!