29. novembril oli Kindluse Koolis teistsugune koolipäev – toimus ettevõtlikkuse arendamise päev. Meie kooli üheks südameasjaks on ettevõtliku õppija arendamine ning seepärast toimusidki eile seda edendavad tegevused.

🌟 1.-4. õpigruppe külastasid meie 7. õpigrupi õpilased, et ühiselt rääkida ettevõtlikkusest ning selle erinevatest tahkudest. Otsiti vastuseid küsimusele, kuidas koolielu paremaks ja põnevamaks muuta.
🌟 5.-9. õpigruppide õpilased mängisid remteris Ettevõtlusküla rollimänge ning osalesid kaldkojas toimunud minikonverentsil “Tegus noor”. Noortele käisid rääkimas:
🟠 Karolin Kilu – Peetri Lasteaed-Põhikooli 9. klassi õpilane, kes rääkis enda loodud minifirmast ja aktiivne olemisest.
🟠 Marge Aasalaid – rahatarkuse koordinaator Rahandusministeeriumist, kes andis soovitusi, kuidas saada rahatargaks.
🟠 Marleen Oras ja Chrystal Lizbet Viik – Kindluse Kooli 9. õpigrupi õpilased, kes jagasid oma minifirma loomise teekonda.
🟠 Viktoria Tkatš ja Kadri Allaste – SEB panga projektijuhid, kes kõnelesid isiklikust finantsjuhtimisest ning sellest, kuidas alustada kogumise ja investeerimisega.
🟠 Kädi Kuhlap – Rae valla noorsootöö spetsialist andis infot, kuidas olla Rae vallas ettevõtlik noor.
🟠 Evaliis Läll, Sebastian Mattias Selirand, Heti Darleen Vihman – ägedad 32. Keskkooli gümnasistid ning sealse Aktiivi liikmed, kes jagasid oma lugu kooliellu panustamisest.
Suur, suur aitäh kõikidele esinejatele! Samuti tunnustame ja täname meie 7. õpigrupi õpilasi ja õpetaja Kairet, kes sellise arendava päeva korraldasid!