9. mail toimus Kindluse Koolis esmakordselt Euroopa päeva mälumäng. Võistlusel osalesid lisaks Kindluse tiimidele ka Järveküla Kooli, Peetri Lasteaed-Põhikooli ja Jüri Gümnaasiumi 8.-9. klasside 4-liikmelised võistkonnad. Mängiti klassikalises formaadis mälumängu.

Oma teadmised panid proovile 40 noort ning esikolmik kujunes järgnevaks:
🥇Võistkond “Saksamaa” (Peetri kool): Lisandra, Jan Eduard, Sander ja Tom
🥈 Võistkond “Rootsi” (Järveküla kool): Rudolf, Johanna, Anni Vahar ja Marten
🥉 Võistkond “Hispaania” (Kindluse Kool): Ete, Keira, Iiris ja Karoliina
Palju, palju õnne, olete väga tublid! Kiidame ka kõiki teisi vapraid osalejaid, kes end proovile panid!
Suur kummardus ja tänu just nendele inimestele, et Kindluse Kooli esimene Euroopa päeva mälumäng sai toimuda:
⭐️ Kindluse Kooli koolijuht Reelika – just tema oli tänase sündmuse ellukutsuja! Reelika on ka ise suur mälumängude fänn ning ta võtab neist tihti osa!
⭐️ Jüri Gümnaasiumi ajaloo- ja ühiskonnaõpetuse õpetaja Sirle – suur panus nii mälumängu ettevalmistustesse kui ka läbiviimisesse!
⭐️ Kädi Kuhlap ja Rae vald – aitäh, et toetasite meid meenetega!
Loodetavasti kujuneb Euroopa päeva mälumängust kena traditsioon, kus igal aastal saavad kokku kõikide Rae valla koolide õpilased!