Moejoonistamine

Tule moejoonistamise kursusele!

Kursus on mõeldud noortele (alates 13.a) ja täiskasvanutele, kes sooviksid õppida nullist joonistama figuuri koos riietega ning seda mõne sekundi vältel. Kursuse läbimisel on inimene saanud juurde enesekindlust ja oskuse, kuidas joonistada moefiguuri ning saab ka iseseisvalt edasi liikuda ning areneda omal käel edasi. Antud süsteem annab aluse ka inimfiguuri proportsioonidest arusaamisele, peale kursust on oskus joonistada erinevaid kehatüüpe. Keskendume eelkõige naisfiguurile.

Kadri räägib endast: „Mulle meeldis juba lapsena joonistada pabernukke ja neile rõivaid selga. Oskusi on juurde tulnud läbides EKA Moestilistika eriala ning korraldades ise moejoonistamise- ning maalimise kursusi erinevatele inimestele. Mood ja inimesed on minu inspiratsiooniks! Võin ka sind fotolt moejooniseks ümber joonistada. Kui tekkis huvi, siis võta minuga julgelt ühendust!”

Moejoonistamine algusega 12. september igal teisipäeva õhtul 8x järjest kell 18.30-20.00 (1,5h)  ja akvarellidega kiirkoolitus algajatele alates 14.september igal neljapäeva õhtul 3x järjest kell  18.30-20.30 (2h). Moejoonistamise hind 150€ ja maalimise hind 1x eest 50€ ja kui kõik korrad käiakse siis 3×45€. Rohkem infot ja eelregistreerimine siit!

www.kadriveisner.eu