Arhitektuurikool

ARHITEKTUURIKOOL (1-3. klass)
Arhitektuurikool on erahuvikool, kus lapsi ja noori suunatakse märkama ja mõtlema ümbritsevast ruumist ja arhitektuurist. Õpetajateks on ruumivaldkonna profesionaalid – arhitektid, sisearhitektid ja maastikuarhitektid.
Me usume, et ühiskond vajab ruumiteadlikke inimesi, kes oskavad kaasa mõtelda-rääkida oma elukeskkonna kujundamisel.
*********
1-3. klassi õpilastele avame lisarühma neljapäeviti 14.00-15.30 Kindluse koolis.
Teise klassi õpilased võivad ühineda ka 3-4 klass tunniga Järveküla koolis, mis on teisipäeviti 16.00-17.30
Keda ootame osalema?
1-3. klassi õpilasi, kellele meeldib uurimine ja meisterdamine.
Rühma suurus 10 õpilast.
Õppekava maht:
54 akadeemilist tundi õppeaastas, lisaks kogu Arhitektuurikooli perega ekskursioon arhitektuurselt põnevasse kohta.
Kooli õppekava on registreeritud Eesti Hariduse Infosüsteemis.
Millal?
Õppetöö algab 20. septembril.
Tunnid on kolmapäeviti 14.00-15.30
Vaheaeg on puhkamiseks, siis tunde ei toimu.
I poolaasta viimane tund on 13. detsembril
Kus toimub?
Kindluse koolis ruumis 1110.
Palju maksab?
310 eurot õppeaasta, mis tuleb peale lepingu sõlmimist tasuda kahes osas
(I poolaastal 150 eurot ja II poolaastal 160 eurot).
Juhendaja: arhitekt Piret Anier
Registreerimine: kooli kodulehel
NB! on võimalik taotleda Rae vallalt huvitegevuse kuluhüvitist kuni 50% ulatuses õppemaksust: https://www.rae.ee/toetused-ja-soodustused