Itaalia keel

NB! Kahjuks grupp ei täitunud ning huviring ei alusta tegutsemist!

Ciao, Piccoli Amici! Join Our Italian Language Course for Kids! Say “Ciao” to a world of fun, culture, and learning as we invite your little ones to embark on a fun Italian language course designed especially for kids! The course offers an engaging, interactive, and cultural journey for children aged 7 to 16.

Kids will get the chance to practice their Italian through group activities, role-playing, and creative projects. The course is designed to boost your child’s confidence and have practical interactions speaking Italian. Children will actively participate, fostering language skills by getting engaged in group activities and creative projects.

Kursused toimuvad Kindluse Koolis (ruum selgub, kui grupp avatakse)

1x kord nädalas teisipäeviti kl 15.00-16.00 inglise keeles.

Kursuse maksumus on 45 eurot.

Itaalia keel algab 31. oktoobril ja lõpeb 30. mail.

Osalemiseks vajalik eelnev registreerimine. Palun registreeri hiljemalt 15. oktoobriks https://forms.gle/3bkrfWnTyATEaRWE6

Grupi avame juhul, kui kokku tuleb minimaalselt 12 inimest ühte gruppi.

Registreerimise, lepingute ja arvetega seotud küsimused palume kirjutada Kindluse Kooli MTÜ-le aadressil kindlusekoolmtu@gmail.com

Muudes küsimustes palun pöörduda otse juhendaja Federico Matarazzo poole, saates kirja fede.matarazzo@gmail.com.