Keraamikakursus

Keraamikakursus annab võimaluse savi voolida ning on suurepäraseks viisiks lõõgastumiseks. Samuti arendab see loovust, käelist osavust ning keskendumist.
Kogenud juhendaja Triin Türnpuu keraamikasalongist MyWorkshop pakub sel õppeaastal osalejatele meeldejäävaid ning sisukaid saviga meisterdamise tunde. Triin on lõpetanud Eesti Kunstiakadeemia keraamika eriala ning tegutseb aktiivselt kunstnikuna. Kursus sisaldab kõrgkuumus-savist esemete voolimist juhendaja käe all, põletust, glasuurimist ja glasuurpõletust.

Kursused toimuvad Kindluse Koolis kunstistuudios (ruum nr 2006) 1x nädalas kolmapäeval kell 14.45-15.30.

Kursuse maksumus 1 kuu 60 eur osaleja. Kõik töövahendid sisalduvad kursuse hinnas.
Kursus alustab 27. september ning kestab mai lõpuni.

Osalemiseks vajalik eelnev registreerimine. Selleks saada kiri kindlusekoolmtu@gmail.com.

Registreerimise, lepingute ja arvetega seotud küsimused palume kirjutada Kindluse Kool MTÜ-le aadressil kindlusekoolmtu@gmail.com.
Muudes küsimustes palun pöörduda otse juhendaja Triin Türnpuu poole, saates kirja myworkshop27@gmail.com.