Keraamikakursus

Keraamikakursus annab võimaluse savi voolida ning on suurepäraseks viisiks lõõgastumiseks. Samuti arendab see loovust, käelist osavust ning keskendumist.
Kogenud juhendaja Triin Türnpuu keraamikasalongist MyWorkshop pakub sel õppeaastal osalejatele meeldejäävaid ning sisukaid saviga meisterdamise tunde. Triin on lõpetanud Eesti Kunstiakadeemia keraamika eriala ning tegutseb aktiivselt kunstnikuna. Kursus sisaldab kõrgkuumus-savist esemete voolimist juhendaja käe all, põletust, glasuurimist ja glasuurpõletust.

Kursused toimuvad Kindluse Koolis kunstistuudios (ruum nr 2006).
– 1.-3. õpigruppide õpilased 1x nädalas kolmapäeval kell 15.00-15.45.
– 4.-9. õpigruppide õpilased 1 x nädalas kolmapäeval kell 16.00-16.45.
– Täiskasvanud 2 x kuus kolmapäeval kell 18.00-20.00

Kursuse maksumus 1 kuu 60 eur osaleja. Kõik töövahendid sisalduvad kursuse hinnas.
Kursus alustab 27. september ning kestab mai lõpuni.

Osalemiseks vajalik eelnev registreerimine. Palun registreeri hiljemalt 20. septembriks siin
Peale registreerimist võtame sinuga ühendust. Kursus avatakse, kui grupis osaleb 15 inimest.

Registreerimise, lepingute ja arvetega seotud küsimused palume kirjutada Kindluse Kool MTÜ-le aadressil kindlusekoolmtu@gmail.com.
Muudes küsimustes palun pöörduda otse juhendaja Triin Türnpuu poole, saates kirja myworkshop27@gmail.com