Esmaspäeval, 6. novembril algusega kell 18.00 toimub Kindluse Kogukonna Kooli järgmine loeng-vestlusõhtu. Räägime kiusamisest – ja alustame päris algusest. Mis on kiusamine – ja mis ta ei ole? Mida ütleb teadus selle kohta, kuidas peaks käima kiusamise ennetamine; kelle ülesanne (ja kuidas) on kiusamine lõpetada ning mis aitab ja mis ei aita hädas last? Mis on kiusamise peatamisel igaühe võimalused ja vastutus, olgu lapsevanema, kogukonna liikme või maailmakodanikuna?

Loengut peab ja vestlusõhtut veab pikaajaline kiusuennetaja Triin Toomesaar, kes on juba üle 8 aasta koolitanud sel teemal nii õpetajaid kui lapsevanemaid.

Sissepääs tasuta, oled väga oodatud! Registreerumine SIIN.

KASULIKUD MATERJALID:
Tööleht “Mida peaks teadma kiusamisest?”
Lapsevanemate miniõpik (saadaval kolmes keeles)

Lapsevanematele suunatud Kindluse Kogukonna Kool alustas märtsis ning selle eesmärgiks on kodu ja kooli omavahelise koostöö tõhustamine ning lapsevanemate toetamine. Õppeaasta vältel toimuvad loeng-vestlusõhtud, kus astuvad üles spetsialistid, kes räägivad lapsevanemate jaoks olulistel teemadel.