5. jaanuaril Kindluse Koolis toimunud Eesti Koolitoidu Liidu (EKTL) liikmete kooli-ja lasteaiaköökide töötajate kogunemisel jagati 2021/2022 EKTL-ga liitunud asutustele kätte liikmetunnistused. Meil on rõõm, et selle pälvis ka Kindluse Kool!
Eesti Koolitoidu Liidu missiooniks on suunata Eesti koolide ja lasteaedade kööke koostööle, läbi mille muutub koolitoidu temaatika üle Eesti läbipaistvamaks ning laste toidulaud kvaliteetsemaks. Liidu tegevuse eesmärgiks on Eesti koolides ja lasteaedades toitlustustegevuse võrdsustamine, toitlustustegevuse edendamine ning toidu kvaliteedi tõstmine. Koolitoit peab olema kõikidele Eesti lastele tervislik, toitev ja täisväärtuslik.
Kindluse Kooli köögipere toetab EKTL missiooni ja eesmärke. Meie peakokk Inga Valk’i sõnul on oluline, et lasteasutuste toitlustajad saaksid omavahel kogemusi ja nõuandeid jagada, laiendada silmaringi, saada teistelt kolleegidelt värskemaid ideid ja põnevaid retsepte.
Hea on teada, et laste toitlustajaid on märgatud ning väärtustatud juba ka suuremas plaanis. Inga tõdeb veel, et Kindluse Kooli köögis on suure tõenäosusega parimad kaasaegsed töötingimused, mistõttu saab rahuliku südamega hoida fookuse lastele pakutaval toidul ja kõigel muul, mis toitlustusvaldkonda koolis puudutab.
Aitäh kõikidele, kes meie lastele pakutava toidu kvaliteedi nimel igapäevaselt tööd teevad!

Fotod: Inga Valk ning Eesti Koolitoidu Liit