Kindluse Kool Rae valla mängudel
Sel hooajal (2023/2024) toimus võistlussarjas Rae valla mängud 12 erinevat mõõduvõttu. Rae valla mängude eesmärk on tutvustada inimestele uusi ja põnevaid spordialasi ning panna meid kõiki üheskoos rohkem liikuma. Kümnel erineval spordialal osales ka Kindluse Kooli tiim, kuhu kuulusid nii õpetajad, õpilased kui ka teised kogukonnaliikmed.

Kõige silmapaistvamad tulemused saavutati ammulaskmises (10. koht), mälumängus (15. koht) ning rannavolles (15. koht). Üldarvestuses saavutas Kindluse Kool tubli 20. koha 47 võistkonna seas!
💛 Meie suurimad tänu- ja kiidusõnad lähevad õpetaja Triinule, kes terve hooaja vältel nõnda pühendunult Kindluse Kooli võistkondi komplekteeris, infot jagas ning seda projekti vedas! Imetleme Sind, armas Triinu!
💛 Aitäh kõikidele, kes osalesid Kindluse Kooli tiimis!
💛 Täname ka Rae valla mängude korraldustiimi eesotsas peakorraldaja Indrekuga! Teete suurepärast ja väga olulist tööd!
Uue hooajani!