AASTA TEGU
Meil on väga hea meel, et MTÜ Kindluse Kool algatas eelmisel aastal ilusa traditsiooni valida kevadel välja õppeaasta kõige silmapaistvam tegu!
Laupäeval toimunud õppeaasta lõpuaktusel kuulutatigi välja 2023/24. õppeaasta AASTA TEGU, milleks osutus hääletuse tulemusel kooli parkla liikluskorralduse parandamine!

Oleme väga rõõmsad, et teema, mis on õhus olnud 2020. aastast alates, sai sel kevadel lahenduse! Suur aitäh teile, koolijuht Reelika, haldusjuht Mart, Kindluse Kooli hoolekogu liikmed Harry Auväärt, Annika Goroško, Madis Saar ja Armi Tammela ning Rae valla abivallavanem Hannes Ojangu ja teehoiuspetsialist Hannes Karon! Oleme väga tänulikud, et teie eestvedamisel muutus liiklusolukord kooli territooriumil palju turvalisemaks!
Palju õnne kõikidele asjaosalistele! Laupäeval istutati ühiselt kooli juures asuva kergliiklustee äärde ka iluõunapuu, et sündmust tähistada!
Suur aitäh Kindluse Kooli MTÜ-le, mille liikmed Maarja Braun ja Eger Karuse aitasid aasta teo hääletust korraldada. Iga taoline koostegemine suurendab kooliperes tunnet, et kogukond toetab! Nagu ka Kindluse Kooli moto ütleb: “Koos on kindlam!

📸Suur aitäh fotojäädvustuste eest, MTÜ liige Helen Tulp!