Kindluse Kooli õpetajad Merilin, Riin ja Loviisa ning juhendajad Sander ja Targo lõid Tallina Ülikooli ELU projektõppe “Õppevahendite loomine 3D printeri abil” raames õppemängu “ELU”. Õppemängule andis kauni välimuse 8. õpigrupi õpilane Lana.
Õppemäng “ELU” toetab õpilaste sotsiaalsete oskuste ja digipädevuste arendamist, kuhu on sisse põimitud mõnusad liikumisülesanded. Sotsiaalsete oskuste arendamine esimeses kooliastmes on oluline, sest aitab kaasa õpilaste akadeemilisele võimekusele. Esimesed õpilased said õppemängu katsetada ja pidasid mängu väga lahedaks. Õpilaste sõnul on hea, kui saab läbi mängu arutada klassis olevate rõõmude ja murede üle, lisaks aitab see parandada omavahelisi suhteid.

Aitäh õppetöö rikastamise eest ja soovime uuele mängule tuult tiibadesse! Täname ka Kristi Lepalaant, Richard Tuisku ja Ija Palapat, kes mängu loomisel oma panuse andsid.