Aprilli keskpaigas toimus Rae Kultuurikeskuses Rae Valla Laululapse konkurss. Meil on väga hea meel, et ka Kindluse Kooli vaprad ja tublid laululapsed astusid seal üles!
⭐ 7-9-aastaste vanusegrupis laulsid Taaniel ja Annabel (juhendaja õpetaja Kelli) ning Elina ja Oliver (juhendaja õpetaja Terje);
⭐ 10-12-aastaste seas esindasid Kindluse Kooli Maibrit, Hugo (juhendaja õpetaja Kelli) ja Hiie (võistluseks aitas häälestuda õpetaja Angela). Samuti laulis konkursil meie 6.a õpilane Joonas, kes pääses edasi lauluvõistlusele Harjumaa Laululaps 2024! Oma lauluoskusi käib Joonas lihvimas Mamma Mia Laulu- ja Huvistuudios õpetaja Kätlin Värtoni juures. Palju, palju õnne nii Joonasele kui ka juhendaja Kätlinile ning hoiame maakondlikuks võistluseks pöialt!
⭐ 13-15-aastaste vanusegrupis tegi meeldejääva ülesastumise meie 8. õpigrupi õpilane Zlata (juhendaja õpetaja Kelli)!
Suur aitäh ilusate etteastete eest nii meie laululastele kui ka nende tublidele juhendajatele! Palju laulurõõmu ka edaspidiseks!