Kindluse Kooli õpilaste tublid spordisaavutused

Oleme nii rõõmsad, et Kindluse kooliperre kuulub nõnda palju tublisid spordilapsi! Nende saavutusi jagame alati hea meelega!
  • Thomas (4.c) võitis ujumisvõistluse “Eesti Karikas lestaujumises” 2. etapil 50 m bifins distantsil I koha! Tema aeg on ühtlasi uus rekord vanuseklassis 11 a ja nooremad!
  • Sebastian (1.b) saavutas samal võistlusel kaks hõbemedalit – 50 m bifins ja 50 m surface.
  • Liisa (3.c) saavutas ujumisvõistluse “Kõik meie pardikesed” 2. etapil 2014. aastal sündinud tüdrukute seas I koha vabaujumises ja III kohta liblikujumises!
  • Matvei (2.f) saavutas samal võistlusel 50 m selili ujumise distantsil II koha!
  • Laureen (3.a) saavutas Eesti Tantsuspordi Ühenduse Meistrivõistlustel 24 osaleja seas III koha.
  • Sulgpallivõistlusel “Noorte GP-1” võitis Emilia (3.a) nii tüdrukute U11 üksikmängus, tüdrukute U13B paarismängus kui ka U13B segapaarismängus I koha!
  • Hede (1.b) saavutas samal võistlusel 6. koha.
Palju, palju õnne tublidele sportlastele, nende peredele ja treeneritele! Jaksu ja jõudu edaspidiseks!