Meil on väga hea meel, et Kindluse Kooli raamatukokku on erinevatel aegadel ja viisidel jõudnud palju uusi raamatuid ja lauamänge! Õpilastel on palju põnevat raamatukogu riiulitelt avastada ja sukelduda müstilistesse raamatuseiklustesse!
Suure panuse on andnud Kindluse Kooli MTÜ, kes on soetanud uusi lauamänge ja raamatuid! Oleme neile väga tänulikud!
Täname väga mentor Kristiinat, kes organiseeris raamatukogu jaoks korjanduse. Läbi selle said õpilased anda olulise panuse!
Aitäh ka kõikidele teistele, kes on ühel või teisel moel aidanud raamatukogul kasvada. Koos kasvame suureks!

NB! Kui Sul seisab kodus raamatuid ja lauamänge, mida enam vaja pole, siis oled väga oodatud Kindluse Kooli raamatukogule annetama! Eelkõige ootame kohustusliku kirjanduse nimekirja kuuluvaid raamatuid.