Maikuu viimasel pühapäeval, 26. mail toimus Tallinna Võimlemispidu “Mine metsa”, millest võtsid osa ka Kindluse Kooli lasterühm ja naisrühm!
✨Suur aitäh meie armsatele tantsijatele! Olite tõeliselt ägedad ja vaprad! Milline kogemus!
✨ Meie rühmade juhendajad – Katre ja Sander, olete meie tõelised superstaarid!  Milline pühendumine, milline vastupidavus! Meie lõputud tänusõnad ja sügav kummardus!
✨ Oleme nii tänulikud toetavatele lapsevanematele! Suur aitäh teile, armsad Miia, Katre, Kairit ja Harry, et nõu ja jõuga kaasas olite! Teiega oli mõnus kindel tunne! Aitäh, hea Silja, et meid telgiga varustasid!
✨ Suur kummardus Harry, ägedate foto- ja videojäädvustuste eest!
✨ Täname kõiki koolipere liikmeid, kes tantsijatele kaasa elasid ja neid toetasid! Erilised tänusõnad saadame Ingale ja Mardile!
✨ Täname Emili Kooli tantsulapsi ja juhendaja Sandrat, kellega koos moodustus mõnus liitrühm ja oli vahva koos tantsida!
✨ Aitäh selle ilusa peo loojatele ja korraldajatele! See puges südamesse ja jääb sinna pikaks ajaks!

default

📸 Harry Auväärt