25. mail toimus Kindluse Koolis Rae valla loovtööde konverents. Meie remterisse kogunesid Vaida Põhikooli, Lagedi Kooli, Jüri Gümnaasiumi, Järveküla Kooli, Peetri Lasteaed-Põhikooli ja Kindluse Kooli õpilased, et saada osa selle aasta parimatest loovtöödest.

Publiku ette toodi 14 loovtööd – kuulda sai näiteks investeerimisest, unenägudest läbi aegade, kaasaskantavast nutitelekast, seinamaalingute kunstist, karpkala kasvatusest ning paljust muust põnevast! Žürii, kuhu kuulusid Rae valla abivallavanem Bärbel Salumäe, Peetri kooli eesti keele õpetaja Eliise Palk ning Kindluse Kooli õppekorraldusjuht ja saksa keele õpetaja Katre Merilaid, nentis, et parimate väljaselgitamine oli tõeliselt keeruline, sest sisukaid töid ja köitvaid esitlusi oli väga palju!
TULEMUSED:
🌟 Parim esitlus – Karolin Kilu (Peetri Kool) „Äri katsetus Yaga keskkonnas“
🌟 Huvitavaim idee – Martin Väinsar (Vaida Põhikool) „Viljaterast saiapätsini“
🌟 Rainer Ahi, Trevon Roger Kuusk (Jüri Gümnaasium) „Investeerimisteemaline õpperakendus Studenx“
Soovime palju, palju õnne!
Konverentsi raames toimus ka arutelu „Kes peaks arendama noorte loovust?“, kus osalesid Järveküla Kooli koolijuht Triinu Luiga, Kindluse Kooli koolijuht Reelika Turi, Rae noortevolikogu liige ja Lagedi Kooli õpilane Birgit Õis ning Kindluse Kooli õpilane Lisette Ladvas.
Suur aitäh kõikidele osalejatele ja panustajatele! Kohtumiseni 2024. aasta loovtööde konverentsil!