Kitarriõpe inglise keeles

NB! Kahjuks grupp ei täitunud ning huviring ei alusta tegutsemist!

Guitar lessons

Introduce your child to the magical world of music! This course is designed specifically for kids who want to embark on an exciting musical adventure. During the course, young learners will discover the joy of playing the guitar through interactive lessons, fun activities, and creative exploration. Young learners will not only master the fundamentals of playing the guitar but also explore expressing themselves while singing! They will learn about the fundamentals of guitar chords, strumming patterns, listening and English language (while singing!) practice in a fun and dynamic environment.

Kursused toimuvad Kindluse Koolis (ruum selgub)

1x kord nädalas Teisipäeviti kl 16.00-17.00 inglise keeles.

Kursuse maksumus on 105 eurot. Eeldus on, et igal osalejal on oma kitarr olemas.

Kitarriõpe inglise keeles algab 31. oktoobril ja lõpeb 30. mail.

Osalemiseks vajalik eelnev registreerimine. Palun registreeri hiljemalt 15. oktoobriks https://forms.gle/wTojo11gt7xbYKj79

Grupi avame juhul, kui kokku tuleb minimaalselt 4 inimest ühte gruppi. Võimalus teha 2 gruppi.

Registreerimise, lepingute ja arvetega seotud küsimused palume kirjutada Kindluse Kooli MTÜ-le aadressil kindlusekoolmtu@gmail.com

Muudes küsimustes palun pöörduda otse juhendaja Federico Matarazzo poole, saates kirja fede.matarazzo@gmail.com.