17. jaanuaril algusega kell 19.00 toimub Kindluse Kooli saalis esimene kogukonnakino seanss ning vaadata saab 2023. aasta oktoobris valminud eesti koguperefilmi „Tähtsad ninad“.

13-aastased Oliver ja Sass meisterdavad tööõpetuse tunnis ninakujulise prillihoidja, mis äratab ootamatult ühe salapärase suurinvestori huvi. Samal ajal näeb Oliveri hiljuti koondatud isa vaeva, et leida uus ametikoht. Poisid on iseseisvaks äriajamiseks aga liiga noored ning nii tekibki Oliveril plaan, kuidas kaks kärbest ühe hoobiga tabada: nad palkavad oma firmat juhtima Oliveri isa ning päästavad seeläbi ka vanemate karile sõitnud abielu! Konks on aga selles, et Oliveri isa ei tea, et töötab oma poja ja tolle sõbra Sassi heaks. Algab hoogne topeltmäng, mis eskaleerub, kui poisid saavad teada, mis on salapärasel investoril tegelikult plaanis.

Filmi režissöör: Ingomar Vihmar
Filmis mängivad: Ruben Tolk, Saara Pius, Mattias Naan, Mait Malmsten, Lumi Soomets jt

Filmi treiler: https://www.youtube.com/watch?v=MH1JzBJ0rng

Pileti hind: täispilet 6 €, sooduspilet 5 € (eelkooliealised, õpilased, tudengid, pensionärid). Maksmine sularahas kohapeal.

Tule ja veeda meeleolukas õhtu koos perega!

Kogukonnakino korraldab Rae Kultuurikeskus koostöös Kindluse Kooliga.