3. aprillil toimus kohtumine Rae valla kolme piirkonnakooli – Peetri kooli, Järveküla Kooli ja Kindluse Kooli õpilasesinduste vahel.
Oli rõõm, et enda tegevusi ja toimetusi tutvustas Eesti Õpilasesinduste Liit, tänu kellele said meie õpilased parema ülevaate sellest, mis tähendab õpilasesindus ning millega tegeleb EÕL. Ühtlasi oli võimalus kõigil õpilasesindustel tutvustada oma koolide tegevusi ja saavutusi.

Päeva keskmes oli osaluskohvik, kus meie õpilasesindused said koos teistega arutada olulisi teemasid: kuidas ÕE-d saavad aidata koolielu paremaks muuta, leida võimalusi ühisteks projektideks ja kuidas toetada üksteist meie koolikogukondades. See oli väärtuslik kogemus ideede vahetamiseks ja ühiste eesmärkide sõnastamiseks.
Oleme tänulikud meie õpilastele nende aktiivse osaluse ja panuse eest aruteludesse. Usume, et sellest kohtumisest saab alguse produktiivne koolidevaheline koostöö, mis toob kaasa mitmeid põnevaid projekte ja algatusi.