We Love Cycling Estonia koostöös SKO Motorsi (Škoda esindus Laagris) ja Škoda Eestiga viisid ellu heategevusliku projekti Peetri asumis, kus toetati jalgrattaga 🚲 liiklemist statsionaarsete jalgrattahooldusjaamade rajamisega, turvalisust koolidele kiivirte kinkimisega ja liikumisaktiivsust orienteerumismängu ülesse seadmisega.
Loe põhjalikku ülevaadet SIIT.
Kampaania raames:
– on Kindluse Kooli juures asub uus rattahooldusjaam!
– kingiti Kindluse Koolile 50 jalgrattakiivrit.
– juuni alguseni toimub põnev orienteerumismäng.
Orienteerumismängu info (mäng on avatud kuni 9. juunini):

Seigelda saab kahe erineva pikkusega rajal.
* PIKK RADA Peetri-Mõigu seiklus on mõeldud pigem rattaga läbimiseks, distants u 15 km.
* LÜHIKE IRADA Peetri seiklus on mõeldud väiksematele rattasõpradele või jalgsi/lapsevankriga läbimiseks, distants u 6 km.
Seiklus toimub Sinu nutiseadmes, täpsemalt äpis nimega Loquiz, kus on nii kaart, punktid kui küsimused. Interaktiivsel kaardil on näha punktid, kuhu pead liikuma ning asukohta jõudes avaneb küsimus, millele tuleb vastata. Enamikele küsimustele leiab vastuse punkti asukohast, kuid mõnele tuleb vastus leida kas otsingumootorist või loogika abiga.
Punktide läbimise järjekord on Sinu valida, kuid võid soovi korral järgida ka rajameistri ette antud soovitust (järjekorranumbrid punkti juures)
Vajalikud koodid mis tuleb Loquiz äppi sisestada:
Peetri-Mõigu seiklus 15 km:
Userame : moigu24
password: 5555
Peetri seiklus 6 km:
Username: peetri24
password 5555
Rajale mine kindlasti laetud telefoniakuga või kasuta akupanka! Seiklusel ei toimu paremusjärjestuse selgitamist, kuid kõikide rajal käinute punktiskoor ja teekondade pikkused fikseeritakse tulemuste lehel. Kaardil näed ka sinuga samal ajal olevaid tiime ning saad nendega soovi korral vestelda.
Suur, suur aitäh teile, We Love Cycling Estonia ja SKO Motors (Škoda esindus Laagris)! Oleme teile nii väga tänulikud!