This event has passed.

Järgmisel teisipäeval, 8. novembril toimub üle-eestilise noorsootöönädala raames veebisündmusena inspiratsioonipäev “Igaüks on loov”. Sündmuse peaesinejaks on Tartu Ülikooli arvutiteaduse instituudi kaasprofessor Jaan Aru. Lisaks astuvad inspiratsioonikõnelejatena üles Kelly Sildaru, Villemdrillem, Karl Vilhem Valter ja Maria Rahamägi. Noored jagavad oma kogemuslugusid teemadel loovus, eneseareng, unistuste elu. Päeva juhib Daniel Levi. Korraldaja on Teeviit.

Kindluse Kooli õpilased on väga oodatud inspiratsioonipäeva ühisvaatamisele kooli remteris! Saame uusi teadmisi, inspireerume põnevatest lugudest ning veedame koos mõnusalt aega!

AJAKAVA:

15.00 Kogunemine
15.15 Veebiülekande algus – avasõnad
15.30 Kahe noore inspiratsioonikõneleja kogemuslood
16.05 Jaan Aru – kust loovus tuleb? Kas aju saab loovamaks arendada?
17.00 Tegevused kohapeal
17.45 Kahe noore inspiratsioonikõneleja kogemuslood
18.15 Kokkuvõtted ja head aega!

Registreeri oma osalemine kooli administraatori juures! Kui soovid tulla, kuid ei jõua sündmuse alguseks, võid ka hiljem liituda!

Share This Event!