This event has passed.

Märtsis alustab lapsevanematele suunatud Kindluse Kogukonna Kool, mille eesmärgiks on kodu ja kooli omavahelise koostöö tõhustamine ning lapsevanemate toetamine. Õppeaasta vältel toimuvad loeng-vestlusõhtud, kus astuvad üles vastava valdkonna spetsialistid, kes räägivad lapsevanemate jaoks olulistel teemadel.

Esimene Kindluse Kogukonna Kooli loeng-vestlusõhtu toimub Kindluse Kooli remteris 13. märtsil algusega kell 18.00. Teemaks on veipimine – mis see on ja kuidas lapsevanemana tegutseda? Kahjuks on tegemist probleemiga, mis levib üha kiiremini ning aina nooremate seas. Kas teadsite, et:
– kolmandik noori vanuses 11-18 eluaastat on proovinud e-sigarette ja 7% kasutab neid igapäevaselt. Seejuures on kasvanud tüdrukutest suitsetajate arv;
– palju tarvitamist toimub kooli ruumides ning tehakse, kuna sõbrad teevad;
– on avastatud juhtumeid, kuhu on segatud juba nii lasteaia- kui ka algklassiealised lapsed!

Loeng-vestlusõhtul kõneleb Brit Mesipuu ning koolis toimunud juhtumitest räägivad Kindluse Kooli töötajad

Brit Mesipuu on olnud eestkõnelejaks sotsiaalselt tundlikel teemadel, mh käsitleb eelmise aasta sügisest ka veibi- ehk e-suitsu temaatikat. Ta on käinud juba mitmekümnes koolis, et rääkida lapsevanematele veibi olemusest, selle mõjudest ning mida ette võtta, kui saad teada, et sinu laps veipi kasutab. Ta konsulteerib ja koolitab end sel teemal ka politsei, sotsiaalpedagoogide ning Haridus- ja Teadusministeeriumiga.

Sissepääs tasuta, oled väga oodatud! Registreerumine SIIN.

Küsimuste korral pöördu kogukonnajuht Laura Vaikma poole (laura.vaikma@kindlusekool.ee).

Kohtumiseni!

Share This Event!