This event has passed.

20. aprillil algusega kell 18.00 toimub esimest korda Kindluse Kooli Jüriöö jooks. See saab olema kevadiselt aktiivne kogukondlik sündmus, kus kokku saavad nii õpilased, kooli meeskond kui ka lapsevanemad.

Jüriöö jooksu joostakse teatejooksuna. Võistluse trajektoor kulgeb ümber koolimaja ja spordihoone (distantsi kogupikkus 1 km). Kokku toimub kolm jooksu:

1. jooks – 1.2. õpigrupid;
  2. jooks – 3.5. õpigrupid;
  3. jooks – 6.8. õpigrupid, lapsevanemad, õpetajad.

Igat õpigruppi esindab 12 võistkonda, mille komplekteerib ja registreerib mentor.

Kõige noorema vanusegrupi (1. ja 2. õpigrupid) ühes võistkonnas jookseb 10 õpilast (iga jooksja jookseb 100 meetrit). Alates 3. õpigrupist koosneb üks võistkond 5 välejalast (nii on ka õpetajate ja lapsevanemate võistkondades). Iga jooksja jookseb 200 meetrit. Igas võistkonnas peab olema vähemalt 2 tüdrukut/naist. Võistluse tulemusena selgub selle aasta iga õpigrupi kiireim võistkond.

Palume, et võistkond paneks ennast sarnaselt riidesse (näiteks kõik liikmed kannavad sama värvi riideid või on meisterdanud endale sildid vms). Olge loomingulised!

Teatepulgaks on võistkonnal LED-tõrvik, mille palume igal täiskasvanute võistkonnal ise hankida.

Prognoosime kogu ürituse lõpuajaks hiljemalt kell 20.00.

Kutsume lapsevanemaid aktiivselt osalema, meeskondi moodustama ning lastele eeskuju näitama. Ikkagi liikumisaasta! 🙂

Täiskasvanute võistkondi ootame registreerima hiljemalt 17. aprilliks SIIN.

Kõik need, kes ei võistle, on väga oodatud kaasa elama!

Kohtumiseni!

Share This Event!