This event has passed.

Tule kogukonnakinno Kindluse Koolis!

21. veebruaril algusega kell 18.00 toimub Kindluse Kooli kaldkojas järgmine kogukonnakino seanss ning vaadata saab koguperefilmi „Täitsa super!“.

11-aastase Hedvigi elu pöördub pea peale, kui ta on sunnitud ootamatult linna superkangelase välja vahetama. Kuid Hedvig ei ole superkangelane ja väljakutsed on palju suuremad, kui tema treenerist isa eeldas. Peagi mõistab ta, et fookus tuleb suunata hoopis tema sportlikule vennapojale Adrianile.

Masendunud ja segaduses Hedvig külastab oma dementset vanaema. Olukorrast rääkima hakates vanaema innustub, reageerides õhinaga tema plaanidele. Ilmub tundmatu meeskond ja isa eest salajas hakkab Hedvig ellu viima nende perekondlikku pärandit.

Vaata filmi treilerit: https://www.youtube.com/watch?v=p7bRiKYEwt4

Pikkus: 1 tund ja 16min

Film on eesti keeles, ilma subtiitriteta.

Pileti hind: täispilet 5 €, sooduspilet 4 € (õpilased, tudengid, pensionärid). Maksmine sularahas kohapeal.

NB! Kindluse kool ja Rae Kultuurikeskus juhivad tähelepanu, et kogukonnakino seanssidel viibivate alaealiste eest vastutavad nende vanemad või muud seaduslikud eestkostjad. Kõik sündmusel osalejad on kohustatud järgima kooli sisekorraeeskirju ja alluma sündmuse korraldajate suunistele.

Tule ja veeda meeleolukas õhtu koos perega!

Kogukonnakino korraldab Rae Kultuurikeskus koostöös Kindluse Kooliga.

Share This Event!