Latest Past Events

Kindluse Kogukonna Kool

Märtsis alustab lapsevanematele suunatud Kindluse Kogukonna Kool, mille eesmärgiks on kodu ja kooli omavahelise koostöö tõhustamine ning lapsevanemate toetamine. Õppeaasta vältel toimuvad loeng-vestlusõhtud, kus astuvad üles vastava valdkonna spetsialistid, kes räägivad lapsevanemate jaoks olulistel teemadel.  Esimene Kindluse Kogukonna Kooli loeng-vestlusõhtu toimub Kindluse Kooli remteris 13. märtsil algusega kell 18.00. Teemaks on veipimine – mis see on ja kuidas lapsevanemana tegutseda? Kahjuks on tegemist probleemiga, mis levib üha kiiremini ning aina nooremate seas. Kas teadsite, et: - kolmandik noori vanuses 11-18 eluaastat on proovinud e-sigarette ja 7% kasutab neid igapäevaselt. Seejuures on kasvanud tüdrukutest suitsetajate arv; - palju tarvitamist toimub kooli ruumides [...]

Eesti Vabariigi 105. aastapäevale pühendatud aktused

Kindluse Kool Roheluse tee 4, Järveküla, Rae vald

23. veebruaril tähistame Eesti Vabariigi 105. aastapäeva. Toimuvad pidulikud aktused: 1. tunni ajal 1. ja 2. õpigruppide aktus ning 2. tunni ajal 3.-8. õpigruppide aktus. Esinevad külalised tantsuansamblist Sõprus ning Kindluse Kooli solistid, ansamblid ja koorid, Palume kõikidel kanda pidulikku koolivormi.

Infotund 1. klassis alustavate laste peredele

Kindluse Kool Roheluse tee 4, Järveküla, Rae vald

Head pered, kelle laps astub sügisel 1. klassi! Olete oodatud Kindluse Kooli tutvustavasse infotundi, mis toimub 1. veebruaril algusega kell 16.00. Jagame infot, toimuvad ekskursioonid ning lastele mängulised tegevused. Sissepääs kooli peauksest. Kohtumiseni!