Latest Past Events

Eesti Vabariigi aastapäeva pidulikud aktused

Kindluse Kool Roheluse tee 4, Järveküla, Rae vald

23.02 toimuvad Kindluse Koolis Eesti Vabariigi aastapäevale pühendatud aktused. Ajakava: 2. tund - 1. ja 4. õpigrupid 3. tund - 2. ja 3. õpigrupid 4. tund - 5.-9. õpigrupid Selga pidulik koolivorm. 1.-3. õpigruppidel on kolm tundi ning nad vabanevad pärast söömist u 11.35, 4.-9. õpigruppidel on neli tundi ja nemad vabanevad u 12.50. Pikapäevarühma sel päeval ei toimu. Kellel on vaja bussi oodata, saab seda teha administraatori juures.

Kogukonnakino Kindluse Koolis – koguperefilmi „Täitsa super!“

Kindluse Kool Roheluse tee 4, Järveküla, Rae vald

Tule kogukonnakinno Kindluse Koolis! 21. veebruaril algusega kell 18.00 toimub Kindluse Kooli kaldkojas järgmine kogukonnakino seanss ning vaadata saab koguperefilmi „Täitsa super!“. 11-aastase Hedvigi elu pöördub pea peale, kui ta on sunnitud ootamatult linna superkangelase välja vahetama. Kuid Hedvig ei ole superkangelane ja väljakutsed on palju suuremad, kui tema treenerist isa eeldas. Peagi mõistab ta, et fookus tuleb suunata hoopis tema sportlikule vennapojale Adrianile. Masendunud ja segaduses Hedvig külastab oma dementset vanaema. Olukorrast rääkima hakates vanaema innustub, reageerides õhinaga tema plaanidele. Ilmub tundmatu meeskond ja isa eest salajas hakkab Hedvig ellu viima nende perekondlikku pärandit. Vaata filmi treilerit: https://www.youtube.com/watch?v=p7bRiKYEwt4 Pikkus: 1 [...]

Kindluse Kogukonna Kooli loeng-vestlusõhtu „Sissevaade koolitundi“

Kindluse Kool Roheluse tee 4, Järveküla, Rae vald

Teisipäeval, 20. veebruaril algusega kell 18.00 toimub Kindluse Kogukonna Kooli loeng-vestlusõhtu „Sissevaade koolitundi“. Mis ja miks koolitunnis toimub? Tule ning saa ülevaade kaasaegsetest õppemeetoditest ja pedagoogilistest võtetest. Mõtle kaasa, mis hariduses on muutunud ning pane end proovile uues õppimisformaadis, et oma lapsele hästi toeks olla. Interaktiivset loeng-vestlusõhtut viivad läbi Kindluse Kooli õpetajad. Ole valmis õppima! Sissepääs tasuta, oled väga oodatud! Registreeri oma osalemine SIIN.