Kindluse Kool aitas kodutuid loomi

Sõbrapäeval, 14. veebruaril toimus Kindluse Koolis heategevuslik laat, mida korraldas meie õpilasesindus. Koolipere huvi sündmuse vastu oli suur ning üheskoos koguti 500 €, mis otsustati annetada kodutute loomade abistamiseks Varjupaikade MTÜ-le. 13. märtsil käisidki õpilasesinduse liikmed Tallinna Loomade Varjupaigas, et kogutud heategevuslik tulu üle anda. Kohapeal tutvuti ka varjupaiga tegevuse ja hetkel seal elavate loomadega. Kindluse kooliperel on väga hea meel, et saime abistada! Aitäh kõikidele, kes kaasa lõid!

Kindluse Kool aitas kodutuid loomi2023-03-17T09:12:44+00:00

Kindluse Kooli esimene kõnevõistlus

16. märtsil toimus Kindluse Kooli esimese kõnevõistluse finaal. Sellele eelneval nädalal kirjutasid 7. ja 8. õpigrupi õpilased teemal „Kuidas mina saan Eestit mõjutada?“ ning parimad said täna oma kõned publiku ette tuua. Žürii, kuhu kuulusid koolijuht Reelika Turi, õppejuht Egle Hollman ja raamatukoguhoidja Andra Päärma, tõi välja, et kõik finalistid olid tublid, pingutasid ning ületasid end. TULEMUSED: I koht Chrystal Lizbet (8. õpigrupp) II koht Kristofer Robin (8. õpigrupp) III koht Natali (7. õpigrupp) Palju õnne nii võitjatele kui ka tublidele finalistidele Sass Oskarile, Karlile, Karin Kertile ja Marleenile!

Kindluse Kooli esimene kõnevõistlus2023-03-17T08:54:29+00:00

Kindluse Kogukonna Kool alustab!

Märtsis alustab lapsevanematele suunatud Kindluse Kogukonna Kool, mille eesmärgiks on kodu ja kooli omavahelise koostöö tõhustamine ning lapsevanemate toetamine. Õppeaasta vältel toimuvad loeng-vestlusõhtud, kus astuvad üles vastava valdkonna spetsialistid, kes räägivad lapsevanemate jaoks olulistel teemadel.  Esimene Kindluse Kogukonna Kooli loeng-vestlusõhtu toimub Kindluse Kooli remteris 13. märtsil algusega kell 18.00. Teemaks on veipimine – mis see on ja kuidas lapsevanemana tegutseda? Kõneleb Brit Mesipuu ning oma kogemusi jagavad ka Kindluse Kooli töötajad.  Sissepääs tasuta, oled väga oodatud! Registreerumine SIIN. Küsimuste korral pöördu kogukonnajuht Laura Vaikma poole (laura.vaikma@kindlusekool.ee). Kohtumiseni!  

Kindluse Kogukonna Kool alustab!2023-02-22T18:22:19+00:00

Eesti Vabariigi aastapäeva tähistamine 23. veebruaril

23. veebruaril tähistame Eesti Vabariigi 105. aastapäeva. Toimuvad pidulikud aktused, mälumänguturniirid ning mentortunnid. Palume kõikidel kanda pidulikku koolivormi. 23. veebruar on lühendatud koolipäev: 1.-2. õpigrupid söövad ja vabanevad pärast 2. tundi ning 3.-8. õpigrupid söövad ning vabanevad peale 3. tundi. Pikapäevarühm toimib kuni 11:05. Rae valla koole teenindavad siseliinid sõidavad sel päeval tavapärasest erinevate sõiduplaanide alusel. Info on leitav  https://web.peatus.ee/ ja Rae valla koduleheküljel.

Eesti Vabariigi aastapäeva tähistamine 23. veebruaril2023-02-16T13:27:44+00:00

Toimus Kindluse Kooli esimene talendivõistlus

9. veebruaril toimus Kindluse Kooli esimene talendivõistlus! Publiku ette toodi säravaid etteasteid ja kõik said vahvaid elamusi. Aitäh kõikidele osalejatele! Žürii, kuhu kuulusid õppekorraldusjuht Katre, tugimeeskonna juht Maris ja õpilasesinduse president Emma, tunnistas, et otsuse tegemine oli äärmiselt keeruline, kuid suur rõõm oli näha, et meie koolis leidub nii palju ägedaid ja julgeid noori! TALENDIVÕISTLUSE TULEMUSED: KIRKE - noorema vanusegrupi (1.-2. õpigrupid) võitja, kes esitas kitarril mitu tuntud muusikapala. JASS - vanema vanusegrupi (3.-4. õpigrupid) võitja, kes astus publiku ette enda kirjutatud klaveripalaga! Täname ja tunnustame ka Lisettet 8. õpigrupist, kes loovtöö raames sündmuse korraldas! Palju, palju õnne!

Toimus Kindluse Kooli esimene talendivõistlus2023-02-16T13:17:50+00:00

8. õpigrupi õpilane Ete saavutus keemia oluümpiaadil

Kindluse Kooli 8. õpigrupi õpilane Ete Vapper saavutas 26. jaanuaril Sakus toimunud Harjumaa piirkondlikul keemiaolümpiaadil 41 osaleja hulgas 10. koha! Palju õnne Etele ja tänusõnad juhendajale Geidi Mittile!

8. õpigrupi õpilane Ete saavutus keemia oluümpiaadil2023-02-03T11:50:11+00:00

Aita koolil luua oma suusapark

Kindluse Kooli lapsed alustasid detsembris-jaanuaris murdmaasuusatamisega, mistõttu oleme koos kooliga veeretanud mõtet, et meil võiks olla tulevikus selline suusapark, et igal lapsel on lume tulekuga võimalus kehalise tundides suusatada.  Arvestades laste kasvamist, on igati mõistlik, kui vajalik varustus on koolis olemas ja iga pere ei peaks lume saabudes igal aasalt hakkama muretsema, kust leida parajad saapad või suusad. Loomulikult on meil selliseid peresid, kus suusatamine on rohkem au sees ja lapsed suusatavad ka koolivälisel ajal, ent kindlasti on ka päris suur hulk neid noori, kelle suusakogemus jääbki peamiselt koolitundidesse.  Et aga iga lapse vanemad ei peaks iga paari aasta tagant uut [...]

Aita koolil luua oma suusapark2023-01-20T11:33:31+00:00

Kindluse Kool pälvis Eesti Koolitoidu Liidu liikmetunnistuse

5. jaanuaril Kindluse Koolis toimunud Eesti Koolitoidu Liidu (EKTL) liikmete kooli-ja lasteaiaköökide töötajate kogunemisel jagati 2021/2022 EKTL-ga liitunud asutustele kätte liikmetunnistused. Meil on rõõm, et selle pälvis ka Kindluse Kool! Eesti Koolitoidu Liidu missiooniks on suunata Eesti koolide ja lasteaedade kööke koostööle, läbi mille muutub koolitoidu temaatika üle Eesti läbipaistvamaks ning laste toidulaud kvaliteetsemaks. Liidu tegevuse eesmärgiks on Eesti koolides ja lasteaedades toitlustustegevuse võrdsustamine, toitlustustegevuse edendamine ning toidu kvaliteedi tõstmine. Koolitoit peab olema kõikidele Eesti lastele tervislik, toitev ja täisväärtuslik. Kindluse Kooli köögipere toetab EKTL missiooni ja eesmärke. Meie peakokk Inga Valk'i sõnul on oluline, et lasteasutuste toitlustajad saaksid omavahel kogemusi [...]

Kindluse Kool pälvis Eesti Koolitoidu Liidu liikmetunnistuse2023-01-18T08:13:29+00:00

Valikaine “Suunamudijad meedias”

Valikaines "Suunamudijad meedias" käivad õpilased, kes on avatud ja julged ning soovivad suunamudijana kätt proovida. Koostöös juhendajate Anette, Merikese ja Airega on õpilased valmis saanud koolilehe, podcastid ja lühivideod, mida soovime ka teile tutvustada! Vaata siit: KOOLILEHT LÜHIVIDEOD: Kindluse Kooli põhiväärtused, Kindluse Kooli eripärad, eesmärgistamine Kindluse Koolis PODCASTID  

Valikaine “Suunamudijad meedias”2023-01-11T11:46:19+00:00

Kindluse Kooli jõulukontsert Kaarli kirikus

Kindluse Kooli jõulukontsert Eelmise kalendriaasta viimasel koolipäeval, 22. detsembril toimus Kaarli kirikus Kindluse Kooli jõulukontsert. Esinesid kooli solistid, ansamblid ja koorid. Oli südantsoojendav, et esmakordselt kooli ajaloos sai kogukond ühiselt kontserdile kokku tulla ning kauni muusika saatel pühadele vastu minna. Kontserdi fotosid on võimalik näha SIIN. Fotode autor on Kindluse Kooli MTÜ liige ja lapsevanem Helen Tulp.

Kindluse Kooli jõulukontsert Kaarli kirikus2023-01-11T11:29:21+00:00
Go to Top