15.-19.aprillini toimus Kindluse Koolis järjekordne võõrkeelte nädal.

Toimus palju põnevat ning kaasatud olid kõik koolis kasutatavad ning õpetatavad võõrkeeled.
Koridorides oli võimalik harjutada keeleväänajaid ning nende selges ütlemises võistelda.
Vahetundides sai kuulata muusikakatkendeid paljudes erinevates maailma keeltes ning nuputada, mis keeltega siis just parasjagu tegu oli.
Õpetajatele toimus äge tund itaalia kehakeelest, peale mida zestikuleeritakse kindlasti palju läbimõeldumalt.
Kogu nädala oli võimalik mänguliselt õppida mõnd uut võõrkeelt Duolingos ning harjutada teadmisi lippudest ja riikidest virtuaalses aaretejahis. Samuti toimus palju põnevat keeletundides.
Neljapäeval toimus iseõppepäev, mil kõik õpigrupid said tegeleda projektide näol oma inglise keele arendamisega.
Nädala lõpetas meeleolukas stiilipäev, kus kohtasime noori hispaanlasi, hiinlasi, ungarlasi ja veel paljude teiste rahvuste esindajaid, kes kõik tantsisid ennast hingetuks suurte vahetundide diskodel.
Suur tänu kõikidele meie võõrkeeleõpetajatele vahva ja teadmisterohke võõrkeeltenädala organiseerimise eest!
Pai ja kiitus kõigile osavõtjatele!