This event has passed.

Tule kogukonnakinno Kindluse Koolis!

4. aprillil algusega kell 18.00 toimub Kindluse Kooli kaldkojas järgmine kogukonnakino seanss ning vaadata saab koguperefilmi „Meisterkokk Mary“.

Mary Õunapuu, 11-aastane ninatark tüdrukutirts unistab meisterkokaks saamisest. Vanaema annab talle oma iidse retseptiraamatu ja innustab teda jätkama perekonna kulinaarseid traditsioone.

Kui vanaema Ene satub ootamatult haiglasse, on Mary löödud. Kurb ja murtud, külastab ta Enet regulaarselt ja viib talle omavalmistatud toitu. Pärast üht külaskäiku kohtab ta aga noort ja sõbralikku Anna-Mariat ning kiindub temasse. Kuid Anna-Maria kaob pidevalt ära… ja mis veelgi kummalisem, ta kordab aina, et tal on väga tähtis sõnum Mary vanaemale.

Kui Mary ema saab teada tütre uuest sõbrast, ei suuda ta ära imestada Anna-Maria erilist nime, sest sama nimi oli ka tema vanaemal. Tasapisi asetuvad pusle tükid omale kohale. Mary ja tema ema saavad šoki, kui mõistavad, et Anna-Maria on hoopis…vaim!

Mary sõidab koos ema ja Anna-Mariaga haiglasse vanaemale järgi. Sealt edasi suunduvad nad viimasele ühisele reisile nende lapsepõlvekodusse. Teel olles kulgeb naiste vestlus mööda mälestusi ja meenutusi. Nii valmistuvad nad viimaseks hüvastijätuks, mis on soe, sest selles on teadmine, et elu on kohe kindlasti imeline ja sageli ka tõeliselt salapärane – ja kui sul on vedanud – täis armastust ja põlvest-põlve edasi antavaid traditsioone.

Vaata filmi treilerit: https://youtu.be/M2Rx8JaQD6Q

Pikkus: 1 tund ja 30 min.

Film on eesti keeles, ilma subtiitriteta.

Pileti hind: täispilet 6 €, sooduspilet 5 € (õpilased, tudengid, pensionärid). Maksmine sularahas kohapeal.

Avatud ka väike kohvik!

NB! Kindluse kool ja MTÜ Kindluse Kool juhivad tähelepanu, et kogukonnakino seanssidel viibivate alaealiste eest vastutavad nende vanemad või muud seaduslikud eestkostjad. Kõik sündmusel osalejad on kohustatud järgima kooli sisekorraeeskirju ja alluma sündmuse korraldajate suunistele.

Tule ja veeda meeleolukas õhtu koos perega!

Kogukonnakino korraldab MTÜ Kindluse Kool koostöös Kindluse Kooliga.

Share This Event!