This event has passed.
18. aprillil algusega kell 18.00 toimub teist korda Kindluse Kooli Jüriöö jooks. Tegemist on ägeda kogukondliku sündmusega, kus saavad kokku nii õpilased, kooli meeskond kui ka lapsevanemad!

Iga õpigrupp on esindatud vähemalt ühe jooksutiimiga. Väga oodatud on lapsevanemate võistkonnad! Tiim koosneb viiest liikmest, igaüks jookseb 200 meetrit.
Registreerida saab siin kuni 15. aprilli õhtuni: https://forms.gle/Vxn5rkwqbdLaUagQ9
– Jüriöö jooksu joostakse teatejooksuna.
– Võistluse trajektoor kulgeb ümber koolimaja ja spordihoone (distantsi pikkus 1 km).
– Start, registreerimislauad ja ühine soojendus toimuvad/asuvad algklasside maja ees tartaankattega alal.
– Kokku toimub kolm jooksu: 1. jooks 1.-2. õpigrupid, 2. jooks 3.-5. õpigrupid ja 3. jooks 6.-9. õpigrupid, lapsevanemad, õpetajad.
– Täiskasvanute võistkond koosneb viiest liikmest, iga liige jookseb 200 meetrit. Igas võistkonnas peab olema vähemalt 2 naist.
– Alustame ühise soojendusega kell 18.00.
– Sündmuse orienteeruv lõpp on kell 20.00.
– Palume, et võistkond paneks ennast sarnaselt riidesse (näiteks kõik liikmed kannavad sama värvi riideid või on meisterdanud endale sildid vms). Aga see pole kohustuslik, pigem üleskutse olla loominguline!
– Teatepulgaks on igal võistkonnal oma tõrvik (näiteks ise meisterdatud tõrvik või LED-aiavalgusti, mis on tõrviku kujuga vms). Tõrvik tuleb võistkonnal ise hankida.
– Kohale jõudes annab iga võistkond endast märku registreerimislauas, sealt väljastatakse iga tiimi viimasele jooksjale võistlusnumber.
– Iga võistkonna viimane jooksja peab enda rinnale kinnitama võistlusnumbri. Selle saab enne jooksu registreerimislauast.
Pealtvaatajad on väga oodatud kaasa elama!
Kohtumiseni Kindluse Kooli Jüriöö jooksul!

Share This Event!