This event has passed.

Tule kogukonnakinno Kindluse Koolis!

7. mail algusega kell 18.00 toimub Kindluse Kooli kaldkojas selle õppeaasta viimane kogukonnakino seanss. Vaadata saab koguperefilmi „Piia seiklused“.

Väike orb Piia elab Udumäe linna tänavail. Kolme kodustatud nirgi abiga varastab ta trooni endale haaranud õela asevalitseja Tristaini lossist toitu. Kord valvurite eest põgenedes riietab Piia end printsessiks ning alguse saab pöörane seiklus, et päästa kanakassiks (poolkana, poolkass) moondatud troonipärija Roland. Kuningriigis pööratakse kõik pahupidi ja Piia saab teada, et meis kõigis peitub midagi suursugust.

Vaata filmi treilerit: youtube.com/watch?v=HWBOQHDhqK0

Pikkus: 1 tund ja 29 min.

Film on eesti keeles, ilma subtiitriteta.

Pileti hind: täispilet 5 €, sooduspilet 4 € (õpilased, tudengid, pensionärid). Maksmine sularahas kohapeal.

Avatud ka kohvik (tasumine samuti sularahas)!

NB! Kindluse kool ja MTÜ Kindluse Kool juhivad tähelepanu, et kogukonnakino seanssidel viibivate alaealiste eest vastutavad nende vanemad või muud seaduslikud eestkostjad. Kõik sündmusel osalejad on kohustatud järgima kooli sisekorraeeskirju ja alluma sündmuse korraldajate suunistele.

Tule ja veeda meeleolukas õhtu koos terve perega!

Kogukonnakino korraldab MTÜ Kindluse Kool koostöös Kindluse Kooliga.

Share This Event!