3. distanstõppe nädal.

Sel nädalal lõime seoseid ning tegime eraldatuse lõbusamaks. Kuna kehtib 2 pluss 2 reegel õues liikudes, tõime mängu ka teise olulise 2 pluss 2 reegli: hambapesu. Hambaid tuleb pesta kaks korda päevas vähemalt 2 minutit:).
Lastel oli ülesanne korrata õigeid hambapesu võtteid ning teha ema/isa kaasabil hambapesust õpetlik video. Video tuli teha Stig Rästa loodud “Suukooli hambapesulaulu” saatel.
Pusiti ja nägime, kuidas paljud lapsed ennast ületasid. Vanemad olid super filmimeistrid, lapsed vägevad õpetajad ja näitlejad.
Saadetud videod inspireerisid meid ning otsustasime oma meeskonnaga täita sama ülesande, mille lastele andsime. Võtteid tuli omajagu ja nalja sai ka. Aitäh, armas Kindluse Kooli meeskond, lapsed ja pered. Ikka koos edasi:)!
“Naeratusega sa võidad, samuti sul rõõmus püsib meel!”
* Aitäh Elmar Liitmaa, et teadmistega appi tulid ning Stig Rästale, kes lubas meil videot jagada.