Covid-19 tulenevad töö- ja õppekorralduse üldpõhimõtted.

Hea Kindluse Kooli koolipere!

Homme 1. septembril algab meie kõigi esimene ühine kooliaasta. See õppeaasta on aga ka selles mõttes eriline, et pöörame rohkem kui kunagi varem tähelepanu enda ja kaaslaste tervisele. COVID-19 levik maailmas, Eestis ja meie kodukohas seab meie elukorraldusele nõudmisi ja esitab väljakutseid, mida me varem kogenud ei ole. Täname peresid ja kogukonda toetuse eest, mida siiani saanud oleme ning usume, et koostöine suhtlus ja tegutsemine jätkub ka selles valdkonnas.

Kindluse Koolis seisame ühiselt selle eest, et meie lastel oleks turvaline ja toetav koolikeskkond. Arvestades nii praegust olukorda kui võimalikke stsenaariume COVID-19 leviku vaates, peame meelde tuletama ja sisse viima nii mõnedki põhimõtted, mis aitavad kaasa tervena püsimisele.

Loe Covid-19 tulenevaid Kindluse Kooli töö- ja õppekorralduse üldpõhimõtteid SIIT

Jaga postitust!

Soovid lugeda Kindluse Kooli uudiseid või tulla meie kooli õpetajaks? Kirjuta meile!

KONTAKT