Jaanuar on mentorluse kuu

Jaanuar on Kindluse Koolis mentorluse kuu, mille jooksul on mentorlus väga erinevas võtmes ja moel meie fookuses.

• Näiteks loovad 1. lennu õpilased mentorlusest laulu, milllele produtseerivad juurde video.
  • 2. lennu mentorid loovad igale õpilasele detailse isikuprofiili.
  • 5.-6. lennu mentorite juhendamisel on loodud õpilaste mentorgrupid, kes toetavad üksteist distantsõppes.
  • ja 4. lennu õpilased moodustavad lugemismentorluse paarid.

Kooli meeskonnaliikmed on pöördunud inimeste poole väljaspool Kindluse Kooli ja kokku leppinud mentorkohtumised.

Kohtutakse eeskujudega Järveküla Koolist, Jüri Gümnaasiumist, Audentese erakoolist, Waldorfi koolist, TÜ Pärnu Kolledžist.

Kolmapäeval 27.1. kell 10-11 on live kohtumine coachi ja juhtimiskonsultandi Raimo Ülaverega. Kohtumist saab järelvaadata.

Kolmapäeval 27.1. kell 16.00-17.30 osaleb koolijuht Annika Räim juhtimisajakirja Director webinaril mentorluse teemal.