Kindluse Kooli kaunis jõulutraditsioon sai alguse.

Kindluse Kool pani aluse veel ühele oma kogukonna traditsioonile. Meie koolipere ja sõbrad kogunesid Jüri kirikusse jõuluteenistusele, kus meid võttis vastu õpetaja Tanel Ots.

Kuulasime lugu klaasskulptuurist, mis jõudis meie riigi presidendi kaudu Vatikani Rooma paavsti juurde.

Kirikus said ka kõik lapsed ja emad ja isad ja õpetajad ja sõbrad-tuttavad panna oma käed klaasskulptuuriga samasse asendisse peopesa peopesa peal. Kirikuõpetaja rääkis, et jõulude ajal ei ole tähtsad ainult kingitused. Tähtsad on ilusad mõtted ja soovid. Soovida head ka nendele, kellel pole palju sõpru või peret, jagada tuleb oma jõulurõõmu kõikidega.

Meie lapsed olid ettevalmistanud toredad luuletused, mida kuulates pugeski tõeline jõulutunne hinge.

Tooliridade vahel käis ringi Kindluse Kooli sooviraamat 2020, kuhu koolipere sai head soovid ja unistused järgmiseks aastaks kirja panna.
Suur tänu kõikidele, kes te tulite, olite, jagasite seda hetke.

Eriliselt suur aitäh meie armsatele õpetajatele Maris Laanela ja Maris Süld!

Kindluse Kool soovib kõikidele häid lähenevaid pühi ning kohtume juba uuel eriliselt paljutõotava numbri ja sisuga aastal 2020.