Kindluse Kool osales üle-eestilises “Õpitunnis”.

11. oktoobril toimus esimest korda üle-eestiline täiskasvanuhariduse sündmus “Õpitund”.
Sel päeval oodatakse kõiki täiskasvanuid, sõltumata asukohast, ühe tunni jooksul midagi uut õppima. Õppida võib üksi, koos sõprade, töökaaslaste või kogukonnaga.

Kindluse Kooli meeskond otsustas selle algatusega ühineda kõik huvilised endaga kaasa kutsuda.
Aitäh lapsevanem Priit Vimberg, et jagasid meile mitmeid praktilisi tööriistu, et testida ja ära tunda oma tõde ehk praktikas seda, kas meie “jah” on vaid mõistuse “jah” ja keha, mis ei valeta, räägib muud ning kas meie “ei” on vaid mõistuse “ei” ja keha ütleb selge “jah”. Osalejad nõustusid, et julgelt öelda välja see, mis päriselt on tõde, on mõnus ja vabastav. Samuti oli hea teadmine, et meie soov öelda “jah” on alati väga selge ja “võib olla” ei ole jaatus, vaid on segadus(ele viitav eitus), mis on vaja ära lahendada.
Aitäh Järveküla Lasteaed, et meid avasüli vastu võtsite ja olete alati avatud koostööle ja -tegemistele.
Aitäh kõikidele lapsevanematele, kolleegidele ja koostööpartneritele, et tulite ja tegite innukalt kaasa ning aitasite luua hea tunde ja tuju.
Kindluse Kooli visioon on olla kogukonna süda. Tänane üritus, mis on algus põnevatele kohtumistele ja õppimistele tulevikus, oli meie visiooni praktiline elustumine. Kohtumisteni!

Kindluse Kool