Kindluse Kool võitis loosis Eesti noorsootöö nädalal 1 peaauhindadest

22.-30.11.21 toimus üle Eesti noorsootöö nädal. Fookuses vaimne tervis ja digitaliseerumine.

Nädala eesmärgiks oli toetada noori ja noorsootöötajaid nende ettevõtmistes ja tegevustes ning ühiselt mõtestada, mida on meie ellu toonud digitaliseerumine ja kuidas hoida oma vaimset tervist.

Noorteinfoportaal Teeviit kutsus noorsootöö nädala raames planeerima, korraldama ja ellu viima temaatilisi tegevusi noortele. Üle Eesti viidi noorsootöönädala raames läbi üle 100 tegevuse.

Noorsootöö nädalast võttis osa ka Kindluse Kool projektidega „Igale lapsele helkur“ ja „Kuidas ennetada küberkiusamist ja käituda küberkiusamise korral“. Kõikide registreeritud ürituste vahel loositi välja kaks peaauhinda.

Meil on suur rõõm, et Kindluse Kool võitis loosimisel 1 peaauhindadest, milleks on MTÜ Peaasi koolitus.