Täna toimusid Kindluse Kooli järjekordsed ja samas ka erakordsed mõttetalgud virtulaalses maailmas. Viimati olime koos 20. veebruaril ehk 2 kuud tagasi Järveküla Lasteaia ruumides ning sealt tulevikku vaadates ei kujutanud keegi ette, et sellisel moel 16. aprillil kohtume.
Suur tänu kõikidele, kes tulid ja meiega aega jagasid!
Koolijuht Annika Räim jagas kooli arenguga seotud uudiseid, tutvustas uut meeskonnaliiget, haldusjuht Mart Männiste.
Meie õppejuhid Maris Laanela ja Jüri Käosaar jagasid Kindluse Kooli kogemusi distantsõppest.
Külalisena osales Viimsi Gümnaasiumi õpetaja ja mentor Reesi Kuslap, kes koos meie lapsevanema Priit Vimberg arutlesid mentorluse üle laiemalt ja spetsiifilisemalt koolikontekstis.
Uue kohtumise ajaga hoiame end hetkel natuke tagasi ja vaatame, milliseid võimalusi maikuu meile suhtlemiseks toob ja loob.
Olge terved! Olete meile väga olulised!