Kindluse kool valmib mühinal!

Suur rõõm on jagada 25. jaanuaril tehtud droonifotosid kooli ehitusalast. Meie näeme pildil juba päris kooli moodi ala.

Kindluse Kool valmib kolmes etapis:
I etapp: 1. septembril on valmis algklasside maja ja juurdepääsud. Alustame tööd selles majaosas. Kuna esimestel aastatel meil ei ole 4 paralleelklassi I-IV klassini, siis mahume sinna ära, kuid meil on 4 I klassi, 3 II klassi ning ka mingi arv klasse III-VI klassis. Kuni kooli söökla valmimiseni korraldame koolitoidu kohaletoomise ja lapsed saavad ka esimestel kuudel koolis süüa.
II etapp: novembri algul on valmis koolimaja keskosa, kus asuvad söökla ja aula.
III etapp: 2021 kevadel v
almib ülejäänud osa ehitisest. Sh põhikooli hoone, spordikeskus ja pneumohall.

Jaga postitust!

Soovid lugeda Kindluse Kooli uudiseid või tulla meie kooli õpetajaks? Kirjuta meile!

KONTAKT