Kindluse Kool kutsub osalema üle-eestilisel täiskasvanuhariduse sündmusel “Õpitund”.

Meie õpitunni teema on seekord: “Kuidas saada iseenda parimaks versiooniks?”

Külas on mentor, koolitaja ja inspireerija Gerda Rand.

Gerda on 22-kordne Eesti meister jalgrattaspordis. Oma esimesel ülikooliaastal Southwestern Advantage osalejana seadis Gerda eesmärgiks saada 25. eluaastaks kroonimiljonäriks. Selle eesmärgi ta saavutas ning ületas.

Gerda on mentorina töötanud 9 aastat ning aidanud noortel seada eesmärke, luua visioone ning luua oma ettevõtteid ja alustada investeerimisega, et teha sammud rahalise vabaduse suunas.

Aasta tagasi kutsusime Kindluse Kooli sõpru samasse õpitundi hea koostööpartneri Järveküla Lasteaia ruumides.

Nüüd on meil küll oma kool ja oma ruumid, aga COVID paneb meid piirangutest tulenevalt loovalt tegutsema ka seekord.

Meie meeskond koguneb kooliruumides, et osaleda inspireerivas treeningtunnis ning kõikidele huvilistele anname võimaluse kaasas olla läbi meie Facebooki lehel toimuva live’i – https://www.facebook.com/kindlusekool