Üle-eestiline tantsuaktsioon„Tantsime koos“ tõi Kindluse Kooli elevust, rõõmu ja loosiõnne.

1.a klass võttis mentor Anette Bakmanovi juhendamisel osa noorsootöö nädala raames toimunud üle-eestilisest tantsuaktsioonist „Tantsime koos“.
Instagrami tuli postitada video, milles lapsed tantsisid Märt Agu loodud liigutustega Liis Lemsalu laulu „Halb või hea“ järgi. Tantsu filmisime erinevates kohtades koolis ja selle ümbruses ning loodud sai hoogne klipp. Õpilased ise olid täis elevust ja rõõmu. Klipp kogus rohkelt populaarsust, sellel on tuhandeid vaatamisi nii Instagramis kui ka Facebookis. Laekunud tantsukavade vahel loositi välja äge Bluetooth kõlar ja arvake ära, kellele naeratas loosiõnn? – Just nii! Meie koolile.

Jaga postitust!

Soovid lugeda Kindluse Kooli uudiseid või tulla meie kooli õpetajaks? Kirjuta meile!

KONTAKT